• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua kő vásárlási tájékoztató

Szerintem is 20-25kg körül gondolnám. A probléma inkább az, hogy 6-7kg-os vagy nagyobb darabok viszonylag ritkák. Korábban pecás volt olyan szerencsés, hogy ilyen méretű darabokhoz jutott.
De ha gondolod megkérdezem holnap, hogy milyenek a legnagyobb darabok a raktárban.
 
köszönöm a gyors választ igen az jó lenne mert elkövetkező 1-2 héten belül meg is rendelném.de ha nincs akkor kivárom mert nekem valami ilyesmi az elképzelésem és oda azért kellene nagyobb darab.
 
birelone said:
köszönöm a gyors választ igen az jó lenne mert elkövetkező 1-2 héten belül meg is rendelném.de ha nincs akkor kivárom mert nekem valami ilyesmi az elképzelésem és oda azért kellene nagyobb darab.

Megjött a válasz Dragon ügyben:
A legnagyobb Dragon köveink 4,28, 3,94, 3,60, 3,46, 3,54 kilósak jelenleg.

Összehasonlításként amit Pecas akváriumába tettünk az sziklánként volt 7-8kg:
viewtopic.php?f=11&t=449
A naplójában a legnagyobb kő ilyen.
 
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy egy 90X45cm alapterületű akihoz ha csak a fák közé szeretnék köveket kb. mennyit érdemes rendelni? Az előtérben dekorhomok lesz olyan 5-7cm szélességben. Választ előre is köszönöm.
 
atti76 said:
Egy akciós 10 kg-os csomag símán belemegy.

Én is erre voksolok. Elég nagy az akid.
És Seiryu. Ha fa mellé kell ennek több felületét lehet használni és a forma is jobban támogatja az ilyen tipusú elrendezést.
 
Sziasztok!

A "sima" megkövesedett fáról is tudnátok tájékoztatót írni, hogy általában milyen súlyúak és mennyit érdemes belőle rendelni. (Úgy, mint a többi kőről) Köszi!
Ha valahol van, csak én nem találtam, akkor bocs. :roll:
 
Hello,

Egy folyót szeretnék imitálni, úgy hogy a magasabban lévő partot Manten kövek tartják meg, a mederbe HC kerülne, ami szépen befutna a kövek közé... de aztán ahogy nézegettem a feltöltött képeket és kommenteket, lehet ez a kő nem a legalkalmasabb erre...Seiryu lehet alkalmasabb lenne... esetleg indiai megkövesedett fa ? De alapvetően sötét árnyalatot szeretnék. Javaslat ? :?

Tudna valaki linkelni Manten köves akváriumot?
Amiket google kidobott ott inkább barnás/szürkés kövek szerepelnek, itt a képeken inkább sötétebb, kékes árnyalata van... ilyen sok színváltozata van, vagy csalóka a kép, vagy amiket láttam nem Manten volt ? :roll:
 
Annyit tennék a dologhoz, hogy a fenti akvárium fotókon az ADA által forgalmazott Manten van amit talán ha 2 ADA kereskedőnél lehet kapni az eu-ban időnként. Az egyik az ADA UK - Green Machine: http://www.thegreenmachineonline.com/pr ... nten-stone
Igen jól látjátok 20 angol fontot kóstál 1 kg belőle. Japánban is nagyon drága, de mire európába érkezne még ennél is drágább lesz. Ezért egyelőre nem tervezzük az ADA Manten behozatalát.

A nálunk kapható Manten részeiben hasonlít, de egy európai megfelelője. A fótóinkon ettől függetlenül a shopban és a vásrárlási tájékoztatóban is azt látod ami nálunk kapható.

Hegyoldalt Seiryu, Manten és láva kőből is lehetne építeni ha sötét vagy hideg színű dekort szeretnél.
 
Már korábban is érdeklődtem a megkövült fával kapcsolatban, de nem kaptam róla infót. Akkor most másképp kérdezem, hátha így egyszerűbb lesz a válasz. ;)

Kérdésem: a megkövül fából, ha rendelek kb. 3-4 kg-t, akkor ez kb. hány darabot jelent? Esetleg ennyibe 3 kisebb darab is beleférne? (mindenképpen 3 darabot szeretnék és kicsiket) Előre is köszi az infót!
 
Boooooo said:
Már korábban is érdeklődtem a megkövült fával kapcsolatban, de nem kaptam róla infót. Akkor most másképp kérdezem, hátha így egyszerűbb lesz a válasz. ;)

Kérdésem: a megkövül fából, ha rendelek kb. 3-4 kg-t, akkor ez kb. hány darabot jelent? Esetleg ennyibe 3 kisebb darab is beleférne? (mindenképpen 3 darabot szeretnék és kicsiket) Előre is köszi az infót!

Huh egy kicsit elkalandoztunk. Amennyire tudom ez a kő is nehezebb. 3-4kg-re első körben 2 max. 3 darabot saccolnék max, de ez nagyban függ a készlettől.
Megkérdezzük van e raktáron ilyen kis méretben.
 
viktorlantos said:
Huh egy kicsit elkalandoztunk. Amennyire tudom ez a kő is nehezebb. 3-4kg-re első körben 2 max. 3 darabot saccolnék max, de ez nagyban függ a készlettől.
Megkérdezzük van e raktáron ilyen kis méretben.

Köszi a gyors választ! :) Akkor, ha jól értelmezem, ez nehezebb, mint az indiai fa. De 5 kg-ba biztos belefér 3 db kő. (red moor és manado mellé szeretném)
 
Érdeklődni szeretnék, hogy Dragon Stone-ból van-e nagyobbacska darab készleten??
Egy 120*45-ös iwagumit szeretnék berendezni!
 
Hello,

jelenleg nincs készleten seiryu kőből. Esetleg kaphatok olyan felvilágosítást, hogy mikorra várható ennek érkezése?
Egy 58x35x35 (magas) aksiba kellene kb. 10 kg, hogy legyen miből válogatni. Persze ha azt mondjátok elég kevesebb is, én hiszek nektek :)

Köszi
 
laszkan said:
Hello,

jelenleg nincs készleten seiryu kőből. Esetleg kaphatok olyan felvilágosítást, hogy mikorra várható ennek érkezése?
Egy 58x35x35 (magas) aksiba kellene kb. 10 kg, hogy legyen miből válogatni. Persze ha azt mondjátok elég kevesebb is, én hiszek nektek :)

Köszi

Szió, a héten vitték el az utolsó darabokat. Jövőhéten várunk egy nagy szállítmányt dekorációkból. Akkor egészen biztosan tudunk neked segíteni. :thumbup:
 
viktorlantos said:
laszkan said:
Hello,

jelenleg nincs készleten seiryu kőből. Esetleg kaphatok olyan felvilágosítást, hogy mikorra várható ennek érkezése?
Egy 58x35x35 (magas) aksiba kellene kb. 10 kg, hogy legyen miből válogatni. Persze ha azt mondjátok elég kevesebb is, én hiszek nektek :)

Köszi

Szió, a héten vitték el az utolsó darabokat. Jövőhéten várunk egy nagy szállítmányt dekorációkból. Akkor egészen biztosan tudunk neked segíteni. :thumbup:

Na igen, hétfőn filóztam, hogy megrendelem, de épp közbejött valami és félbemaradt a rendelés. Ma meg visszanézek és már nincs :) Remélem sok követ vártok, amiből lehet csemegézni. Ha már szóba került, ekkora aksiba a 10 kg reális? 2 nagyobb, 2 közepes, meg apróságok mondjuk. Szeretném leirni, mi az elképzelésem, de elég nehéz :)
 
Back
Oldal tetejére