• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A flickr éppen rendetlenkedik de azért próbálkozom :) Nyami! :)

View attachment 42609Rotala macrandra 'Red Mini' by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42610MK7A0358-2 by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42611MK7A0358 by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42612MK7A0343-2 by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42613MK7A0336 by Viktor Lantos, on Flickr

Szombaton érkezik belőle utánpótlás :)

https://www.greenaqua.hu/hu/green-aqua-rotala-macrandra-red-mini-zseles.html

Elképesztő h mennyire szép ez a növény! A következő berendezésemben mindenképp helyet fog kapni. :)
 
https://static-greenaquallc.netdna-ssl.com/attachments/26174062529_4d3635cc1e_h-jpg.42621/

Viktor ez mekkora akva?
Nagyon tetszik ez a két szigetes kialakítás.

A Tropica Myriophyllum Guyana pedig valami csoda! Jöhet a virgács! :)

Szerintem ez a bejárattól balra lévő 120-as "Viktor akvája" .:)

Igen ez a 240-es. Nagyon jó ez a 120-as méret, de egy kis játékkal még szélesebbre építhető. Itt valami ilyesmi lesz a berendezés miatt.

A guyana most 3 hetes és még mindig ekkora csak sűrűbb lett. Szuperül fest tényleg csak ajánlani tudom oda, ahol van fény neki.
 
View attachment 42622Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42619Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 42620Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Ő most volt 2 hetes éppen. Még bejáratós, de eddig ok

View attachment 42621Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

(y):snaphappy::snaphappy:

Elképesztő ez a Red mini - nálam csak szenved és nem tudom miért :( Nem lett soha ilyen szép.

pedig van CO2 + GA tápok + nagy villany + jó szűrés - csináltok vele valamit, hogy ennyire szép? :D műanyag ugye? :D
 
Elképesztő ez a Red mini - nálam csak szenved és nem tudom miért :( Nem lett soha ilyen szép.
pedig van CO2 + GA tápok + nagy villany + jó szűrés - csináltok vele valamit, hogy ennyire szép? :D műanyag ugye? :D

Nálunk sem mindig ilyen szép. De ha sokáig vársz, nem nyírod sűrűn, akkor azért van remény.
Itt most nitrát szegény tápozás megy (ADA) ez általában picit segíteni szokott még a vörös színeken.
 
Nálunk sem mindig ilyen szép. De ha sokáig vársz, nem nyírod sűrűn, akkor azért van remény.
Itt most nitrát szegény tápozás megy (ADA) ez általában picit segíteni szokott még a vörös színeken.
Köszi - még soha nem nyírtam - de akkor nem is bántom - nálam lassan nő - 2 hónapja van meg - most marad a GA táp, ez az egyetlen piros növényem - de köszönöm szépen a válaszodat. Mindig elképedek az alkotásaitokon.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére