• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Volt szerencsém Balázs akváriumát megnézni pár napja. Sok szép akváriumot láttam már, sokat élőben is szerencsére. Néhány előtt akár negyed órát is elüldögéltem és csak csendben néztem. Viszont ez most valami más volt. Egészen más
 
Pont ezen gondolkoztam en is amikor utoljara lattam. Szerintem semmilyen foto nem adja vissza azt a hatast.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Nagyon pöpec az összes aki, jó az időzítés is, mert most néztem, hogy Pesten tartózkodik Jennifer Lawrence. Ki tudja? Lehet, hogy kinéz, és kinéz egy Bel-Air - project? Ebben az esetben ugye még van felvétel? :D
 
Rég volt némi fotós frissítés. Íme néhány a tegnapi napról....

Elkezdtük tolni a Seachem tengeri termékeit a kis nanóba és minta minden megváltozott volna :) Mennek a koral kaják is Phyto, Zoo lehet ezek is szerepet játszhatnak a 2 hetes változásban, de nagyon baba! :)

View attachment 26300Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 26301Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Átrendeztük a 60-as riccardia akváriumot, amiről vidi is készült. Ezt is hamarosan publikáljuk. A képen kb 2-3 napos lehet

View attachment 26302Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Ezt megint lekaptam még ha nem is olyan éles mint a múltkori Tomi féle Sigma Art obival azért a színek mindig elcsábítanak :)

View attachment 26303Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 26304Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Van egy akvárium amivel most a legtöbb idő megy. Ez a bizonyos Balázs féle. Tegnap is fotózás videózás ment és további finomítások következnek aztán ráfordulunk a verseny fotózásokra. Nagyon sok jó anyag van már róla, de nem lehet megosztani az IAPLC őszi eredményhirdetésig.

View attachment 26305Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Kulisszatitkokból azért elmondható, hogy 100-150 amano van benne és kb ennyi sünicsiga akik patikára nyalják a medencét a karbantartások között. A halak pedig nagyon szuper választásnak tűnnek. Iszonyat jól mutatnak a videókon és a fotón is. 150+kg kő lehet bent és most már növényből is elég sok szerepel benne a részletek miatt.

A munka nagy részét B már letolta ha a finomítások is sikerülnek szerintem most egy komolyan esélyes produktum megy tőlünk a japán versenyre. (y):snaphappy::snaphappy:
Én is úgy érzem hogy hosszú idő óta ez az akvárium az ami elhozhatja a top 27 es helyezést.Drukkolok,és tényleg látszik mennyi munka van benne.
Az utolsó képet lementettem aktuális háttérképnek tökéletes [emoji106] [emoji4]
 
Holnap zárás után fotózzuk az első kört. Meglátjuk. Szerencsére még van egy kis idő néhány dolgot kipróbálni.

Olyan jó lenne megmutatni mennyi minden történt a folyamatos átalakításokkal. A köztes munka fotón már most is több van benne mint a hasonló felépítésű akváriumokban ha egymás után nézegetem az akváriumok képeit.
 
Holnap zárás után fotózzuk az első kört. Meglátjuk. Szerencsére még van egy kis idő néhány dolgot kipróbálni.

Olyan jó lenne megmutatni mennyi minden történt a folyamatos átalakításokkal. A köztes munka fotón már most is több van benne mint a hasonló felépítésű akváriumokban ha egymás után nézegetem az akváriumok képeit.
Majd év végén jöhet a napló telis tele képekkel hadd tanuljunk [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Majd év végén jöhet a napló telis tele képekkel hadd tanuljunk [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről

Addigra szétküldök majd papírzsepit. Amikor a 100+ fekete neon elkezd kötelékben úszni a felépítmény előtt zokognom kell :) :) :D

Láttunk már sok akváriumot, de amit a halak előadtak tegnap is a gimball vidizés és fotózás közben..... elképesztő
 
Addigra szétküldök majd papírzsepit. Amikor a 100+ fekete neon elkezd kötelékben úszni a felépítmény előtt zokognom kell :) :) :D

Láttunk már sok akváriumot, de amit a halak előadtak tegnap is a gimball vidizés és fotózás közben..... elképesztő
Nem hiába voltak nekem is az akiban!The Big Tree ben ,pl tökéletes gyakorlatot mutattak be!Tegnap a Kubotaiok szinkron úszása egy vicc volt!
 
A kegmodernebb VR technikaval dolgozunk :)

99207e4bdbcd46c5346f3249426dc579.jpg
 
Ha valaki még egyszer említi,hogy milyen jó lett amit Balázs épített....harakirit követek el! Ugyanis én még nem láttam!!!!!:mad::(
Én megőrülök míg publikus lesz a fotó....:)

Szerintem nem nagy durranás... Ja de, mégis! Elég brutál lett! :D
Azért ha majd publikus lesz a vr anyag, akkor érdemes lesz csekkolni. ;)
 
Szerintem nem nagy durranás... Ja de, mégis! Elég brutál lett! :D
Azért ha majd publikus lesz a vr anyag, akkor érdemes lesz csekkolni. ;)
Na jól van, még bíztassatok...:cautious:
A vakizasi azért csak nem került elő...:p
Nyáron ismét utazunk haza, akkor már mindenképp tervezem a kirándulást a GA-ba.
Nagyon kíváncsi vagyok a boltra és az akváriumokra, de leginkább a srácokat szeretném személyesen megismerni végre!:notworthy::)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére