• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A stemes 180 literesben az egyik legjobb kiegészítés volt nemrégiben a gyémánt neon. Szuperül festenek a színorgiában és most valahogy nem is olyan félősek. Egész jó sorozatot csináltam róluk a mai napon.

Az egyik ezek közül. A CO2 viharban :)
Most kivételesen böszme méretben töltöttem fel flickrre

31926608316_5050430d5d_h.jpgHemigrammus rodwayi by Viktor Lantos, on Flickr
 
Szupi az új fény, bár nem szereti ha magára hagyjuk karácsonyozni stb. :) Észnél kell lenni, mert jönnek az algamanók :) Brutál LED nálam még mindig kedvenc. Végre valami amit oda lehet tenni egy ATI mellé.
Faszányosan beszínesedett minden az elmúlt hetekben a HQI után.

31590540540_800fea9597_h.jpgADA Solar RGB by Viktor Lantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Csakameló...

Ügyfél project egy tonna pinnatifidaval. Amano fele lavas pafranyos orulet lesz. Itt még az elején voltunk...

150cm szeles az epitmeny. 90+kg lava a kepen. A valos akvarium ennel picit szelesebb (2 méteres lesz)

1eeef9fc2eb84d25358b7fef39276409.jpg
 
Utoljára módosított:
Közben amit nem kötöztem a képen ahhoz a Seachem ragacsot használtam és rá kellett jönnöm, hogy ezzel sokkal könnyebb dolgozni mint bármelyik loctite 3 grammos csodával.
Ahogy Tomi mondta azok tele vannak levegővel és tényleg. Itt egy doboz ragacs elég volt, hogy az összes nagy szirtet ragasztózzam. Minden Pinnatifida ragasztva lett + a 25 doboz mohából kb 10-15 még.
A ragacsot tök finoman lehet adagolni. És épp akkor lett vége a tubusnak amikor végeztem.

Korábban a 240-es akváriumnál vagy 15-20 kis loctite elment.

A fenti nagyobb monstre sziklák 20 kg-os fekete lávák. :)
 
loctite 3 grammos csodával
Igen, a buborékok. Nyomsz egy kicsit, aztán (mindegy hogyan tartod) elkezdi a benne termelődött gáz - vagy csak simán a levegő nem tudom - kitolni a tubus maradék tartalmát...:shifty:Köszönjük. Nekem 10ből 9 tubus ezt csinálja.
 
Ügyfél fogja karban tartani, ahogy az előzőt is. Mi csak az építésben és a tanácsadásban segítünk. De az élvezetek ezen részét ő végzi.
Az előző beállítás most talán 4 év után lett elbontva.

Viktor!
Ha egyszer a Váci utcában jártok, igazán beugorhatnátok a Douglas Shopba, mert ott a falba építve valami olyan rettenet "üzemel", amit minden jóérzésű akvarista elhűlve néz.
Talán rábeszélhetők lennének valami általatok tervezett átalakításra, ami a dolgozóknak, a vevőknek és az akvarista/akvakertész közösségnek is biztosan jót tenne!;)
Csilla
 
Viktor!
Ha egyszer a Váci utcában jártok, igazán beugorhatnátok a Douglas Shopba, mert ott a falba építve valami olyan rettenet "üzemel", amit minden jóérzésű akvarista elhűlve néz.
Talán rábeszélhetők lennének valami általatok tervezett átalakításra, ami a dolgozóknak, a vevőknek és az akvarista/akvakertész közösségnek is biztosan jót tenne!;)
Csilla

Lehet pont ezzel vették el a kedvüket attól, hogy valaha még egyszer akváriumuk legyen, vagy ebbe invesztáljanak....
 
Közben amit nem kötöztem a képen ahhoz a Seachem ragacsot használtam és rá kellett jönnöm, hogy ezzel sokkal könnyebb dolgozni mint bármelyik loctite 3 grammos csodával.
Ahogy Tomi mondta azok tele vannak levegővel és tényleg. Itt egy doboz ragacs elég volt, hogy az összes nagy szirtet ragasztózzam. Minden Pinnatifida ragasztva lett + a 25 doboz mohából kb 10-15 még.
A ragacsot tök finoman lehet adagolni. És épp akkor lett vége a tubusnak amikor végeztem.

Korábban a 240-es akváriumnál vagy 15-20 kis loctite elment.

A fenti nagyobb monstre sziklák 20 kg-os fekete lávák. :)
Csak kevés mohához és Anubiashoz használtam eddig, de csak ajánlani tudom! (y)
 
Az évet picit nehezebben kezdtük. A pihenések után az akváriumokon is meglátszott, hogy néhány napig nélkülöztük őket. Aztán jött a leltár és a szokásos év elejei rohanás.
Mostanra utolértük magunkat és lassan fókuszálhatunk az átépítésekre is.

A héten toltam egy patent karbantartós videót a 240-es akváriumról. Remélem a napokban fel tudjuk tenni.

És volt 1-2 fotó is közben.... most végre eljutottam oda, hogy feltegyem őket :)

Amikor a Riccardia is felszakad.... :)

31521973273_6edec211fc_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Karbi után... nagyon kellene már egy végső fotó amíg a HC el nem száll :)

31955709490_343b616013_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Az UG lassan kimászik az akváriumból

32212783511_729cc2f101_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

variációk 1 méretre

31955706900_fb18ba7889_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

még mindig :love: az új lámpás

31955703730_811abce651_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Az érzés amikor úgy érzed elkaptad a tökéletes pillanatot a fotón. Majd otthon a lightroom előtt nézed hogy a riccardia lebeg. Ez az igazi WTF momentum :)

32182649802_4f4373b4bc_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére