• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A szombati berendezős akváriumot ma lefotóztam. Szépen letisztult, csili vili :)

Napsugarak :)

View attachment 20211PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

A Super Jet 1200-as tekeri mint az őrült :)

View attachment 20212PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

részletek

View attachment 20213PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 20214PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 20215PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

HC rendesen beindult

View attachment 20216PRO Aquascaping Session - 29. October 2016. by Viktor Lantos, on Flickr

4 naposak lettünk (y)
Nagyon érdekelne minden információ az "Adam féle" akváriummal kapcsolatban, elsősorban az, miként lehet az "Ada rendszert" ráhúzni egy ilyen gyéren növényesített berendezésre? Értem ez alatt a tápozási mennyiségeket, vízcseréket, bármilyen sajátosságot, ami eltér a megszokottól.
 
Nagyon érdekelne minden információ az "Adam féle" akváriummal kapcsolatban, elsősorban az, miként lehet az "Ada rendszert" ráhúzni egy ilyen gyéren növényesített berendezésre? Értem ez alatt a tápozási mennyiségeket, vízcseréket, bármilyen sajátosságot, ami eltér a megszokottól.
...no meg egy fotót is mutathatnátok, hogyan muzsikál mostanra...:)
 
Tegnap szokásos évzáró vacsit tartottunk a csapattal. :snaphappy::woot::couchpotato::):cigar:
Bár a topik az akvárium fotókról szól többségében, a szuper csapatunk nélkül az akváriumok sem lennének és talán GA sem. (y)

Boldog Karácsonyt mindenkinek az egész csapat nevében :)

31703307461_96118e777e_z.jpg310 by Néder Attila, on Flickr

31703308231_3202784901_h.jpg308 by Néder Attila, on Flickr

30978859124_a8d372b7d4_z.jpg303 by Néder Attila, on Flickr

31672487492_c1c90cfc50_h.jpg302 by Néder Attila, on Flickr

31703306281_db09b3bb38_z.jpg301 by Néder Attila, on Flickr

31672486252_39aa98f478_z.jpg304 by Néder Attila, on Flickr

31009853593_03a5769c69_z.jpg307 by Néder Attila, on Flickr

31672485052_49629e374e_z.jpg311 by Néder Attila, on Flickr

31703307281_63f2f154cc_h.jpg312 by Néder Attila, on Flickr

31009853153_956c280683_z.jpg309 by Néder Attila, on Flickr
 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a nyílméregbékás paluról lehet olvasni valahol bővebben (mik a méretei és milyen/mekkora lámpa van felette, további technika, esetleg növének)?
 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a nyílméregbékás paluról lehet olvasni valahol bővebben (mik a méretei és milyen/mekkora lámpa van felette, további technika, esetleg növének)?

Szia,

Elengedtük ezt a palut idén valamikor év közben. A békák visszaugrottak a a békaidomárhoz, a növényesített palu pedig új helyre került.
Szép volt nagy volt, de legközelebb egy szebbet és egy nagyobbat építünk :) Pontos méretet sajnos nem vágom. 2 Odyssey lámpa világította. Párásító, esőztető, vízforgató volt alatta.
Növényből egy tonnát kipróbáltunk az akváriumokból és volt néhány terráriumi fajta. Pontos lista nincs. 3-4 havonta picit máshogy nézett ki mindig.
 
Szia,

Elengedtük ezt a palut idén valamikor év közben. A békák visszaugrottak a a békaidomárhoz, a növényesített palu pedig új helyre került.
Szép volt nagy volt, de legközelebb egy szebbet és egy nagyobbat építünk :) Pontos méretet sajnos nem vágom. 2 Odyssey lámpa világította. Párásító, esőztető, vízforgató volt alatta.
Növényből egy tonnát kipróbáltunk az akváriumokból és volt néhány terráriumi fajta. Pontos lista nincs. 3-4 havonta picit máshogy nézett ki mindig.
Pont a közeljövőben akartuk megnézni ötletet meríteni. Alul volt rendesen vizes rèsze azért kellett a vízforgató?
Az odyssey 2x2x39W lehetett nem emlékszel?
Mikor tervezitek a következőt?
 
Pont a közeljövőben akartuk megnézni ötletet meríteni. Alul volt rendesen vizes rèsze azért kellett a vízforgató?

Igen volt egy kis "tavacska" benne a rákoknak

Az odyssey 2x2x39W lehetett nem emlékszel?

Ha jól tudom 2x4x39W volt

Mikor tervezitek a következőt?

Van 1-2 nagyobb tervünk per pill most ezekre fókuszálunk. De egyszer még lesz valami korszakalkotó palu. :)
 
Igen volt egy kis "tavacska" benne a rákoknak
Ha jól tudom 2x4x39W volt
Van 1-2 nagyobb tervünk per pill most ezekre fókuszálunk. De egyszer még lesz valami korszakalkotó palu. :)
Csak mert ez a kis tavacska sehol nem látszik a fényképeken, visszanézve a képeket (lementettem jó párat képet és elképzelni nem tudom).
Még annyi hogy ventilátor volt benne vagy elegendő volt a kialakított szellőző?
 
Csak mert ez a kis tavacska sehol nem látszik a fényképeken, visszanézve a képeket (lementettem jó párat képet és elképzelni nem tudom).
Még annyi hogy ventilátor volt benne vagy elegendő volt a kialakított szellőző?
Bal hatso sarokban volt a to. Ventilator volt ahol a parasito bejott. De ne offoljuk szet a fotos topikot, ha bejossz, elmondjuk a reszleteket ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére