• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ez tényleg tuti lesz!
De, ha szeretnétek magatokat is megörvendeztetni a megnyitón sok-sok leeső állú, tátott szájú akvaristával, akkor több fotót már csak a megnyitó után tesztek fel. Addig meg izguljon mindenki! :lol:
Remélem a megnyitó ünnepség valamelyik szombaton lesz, hogy vidékről is fel tudjunk menni.
Hajrá!
Üdv: Tipegő
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Hú, ez már igazán high tech, világszínvonal, végre itthon! Szívből gratulálok, és sok sikert kívánok hozzá! :clap:

Ugye Amano mester vagy Oliver Knott ott lesz a megnyitón és ADA naptár lóg majd a falon :?:

A katalógust vastag lánccal rögzítsétek, nehogy lába keljen, mint a Terrarisztika Kiállításon!

Előjelentkezést elfogadtok a megnyitóra?

Tagsági kártyát nem terveztek?

BKV jegyet már vettem :!:
Még hányat kell aludni a nagy napig?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Köszönjük a kedves szavakat. Sok érdekességgel készülünk, csak a bolt legyen már kész ;)

Bár megfogadtam, hogy a megnyitóig nem posztolok új képet, azért a fácsebúkra tegnap felpattintottam egy új fotót, ami kb 1.5 hete készült.
Ha még nem láttátok sasoljátok meg, tényleg nem tervezek új állapotokat bemutató fotókat, hogy maradjon egy kis meglepi is, ahogy kértétek. :angel:

http://www.facebook.com/greenaqua
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Tegnap helyére került sok lámpa, persze néhányat még nem üzemeltünk be..... és akkor ejött a délután 5 óra..... hát ne tudjátok meg.

Az enterprise űrhajó a látványhoz képest smafu. A ház kívűlről mint egy fénygolyó kb. úgy néz ki. :lol: Mintha stadionreflektorokkal világítanánk bent.
Persze leginkább télen lesznek ilyen napok, amikor élvezni lehet ezt a hatást, úgyhogy meg is örökítem majd valamelyik nap.

Tegnap már láttunk embereket akik megálltak a ház előtt és nem értették mi zajlik bent. ;) kik ezek az állatok akik szolárium fénynél dolgoznak... hehe :angel:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

outro said:
:D :lol: :D Valami védő szemcsit rendszeresíteni kell a dolgozóknak majd. :cool:

Vagy védőitalt ;)

Apropó! Azt nem tudom mondtam e már, de Nigro az öreg kertész lesz a bolt házigazdája. ;) Szerintem ez garancia egy jó kis beszélgetéssel egybekötött galéria látogatásra. :angel:
Persze Key és én is próbálunk a lehető legtöbbet előfordulni majd a boltban, így végre nem csak virtuálisan találkozhatunk majd. :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos said:
Tegnap már láttunk embereket akik megálltak a ház előtt és nem értették mi zajlik bent. ;) kik ezek az állatok akik szolárium fénynél dolgoznak... hehe :angel:

Na már nálunk is volt hasonló, mikor pár napig levettem a 300l-es tetejét és nem raktam vissza utánna meg kérdezték a faluba heggesztek valamit vagy szoláriumot nyílt a szalon fölött? :D
Pedig az csak 1 akvárium.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

DLaci said:
viktorlantos said:
Tegnap már láttunk embereket akik megálltak a ház előtt és nem értették mi zajlik bent. ;) kik ezek az állatok akik szolárium fénynél dolgoznak... hehe :angel:

Na már nálunk is volt hasonló, mikor pár napig levettem a 300l-es tetejét és nem raktam vissza utánna meg kérdezték a faluba heggesztek valamit vagy szoláriumot nyílt a szalon fölött? :D
Pedig az csak 1 akvárium.

:lolno: :lol: :p
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Lesz lehetőség bankkártyás fizetésre?

Saját érdeketekben jól nézzétek meg, hogy melyik bankkal szerződtök majd le a bankkártyás fizetések miatt :lol: :D :

http://penzcentrum.hu/cikk/1026520/1/hi ... _el_az_otp

"Négy luxuskarórát vásároltak volna, összesen 120 ezer dollár (25 millió forint) értékben a világ negyedik leggazdagabb családjának hölgytagjai a Franck Muller Budapest Boutique-ban, de a kártyakibocsátó bank hibájából a hitelkártyáikat nem fogadta el az OTP-s terminál."

Az óraüzlet helyében tuti kérném a profitomat a 3 órán a banktól...
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

bitumen said:
Lesz lehetőség bankkártyás fizetésre?
Saját érdeketekben jól nézzétek meg, hogy melyik bankkal szerződtök majd le a bankkártyás fizetések miatt :lol: :D :
http://penzcentrum.hu/cikk/1026520/1/hi ... _el_az_otp
"Négy luxuskarórát vásároltak volna, összesen 120 ezer dollár (25 millió forint) értékben a világ negyedik leggazdagabb családjának hölgytagjai a Franck Muller Budapest Boutique-ban, de a kártyakibocsátó bank hibájából a hitelkártyáikat nem fogadta el az OTP-s terminál."
Az óraüzlet helyében tuti kérném a profitomat a 3 órán a banktól...

pff :) de amúgy tényleg a kártyát kiadó bank a ludas. Nem félek, hogy a sejkek nálunk vásárolnak majd, de ha mégis valahogy csak megoldjuk. :lol:

Egyébként lesz kártyás fizetés, első körben a saját bankunk (CIB) terminálját használjuk majd. :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos said:
bitumen said:
Lesz lehetőség bankkártyás fizetésre?
Saját érdeketekben jól nézzétek meg, hogy melyik bankkal szerződtök majd le a bankkártyás fizetések miatt :lol: :D :
http://penzcentrum.hu/cikk/1026520/1/hi ... _el_az_otp
"Négy luxuskarórát vásároltak volna, összesen 120 ezer dollár (25 millió forint) értékben a világ negyedik leggazdagabb családjának hölgytagjai a Franck Muller Budapest Boutique-ban, de a kártyakibocsátó bank hibájából a hitelkártyáikat nem fogadta el az OTP-s terminál."
Az óraüzlet helyében tuti kérném a profitomat a 3 órán a banktól...

pff :) de amúgy tényleg a kártyát kiadó bank a ludas. Nem félek, hogy a sejkek nálunk vásárolnak majd, de ha mégis valahogy csak megoldjuk. :lol:

Egyébként lesz kártyás fizetés, első körben a saját bankunk (CIB) terminálját használjuk majd. :thumbup:

Saját bank? Jól hangzik, mikor csináltátok? :lol:

Pfff, elég ciki lehetett ott állni, mint eladó, és mondani, hogy bocs, ma nem lesz órátok.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Inkább az eladóknak volt ciki, mert a vevők meg azt mondták, hogy bocsi, akkor ma nem lesz 25 misitek :D
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Na és én a VUB-s bankkártyámmal /szlovákiai/ fogok tudni fizetni igy az elso hetekben ? :D
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

baji66 said:
Na és én a VUB-s bankkártyámmal /szlovákiai/ fogok tudni fizetni igy az elso hetekben ? :D

Ha a kártyád az alábbi csoportokba tartozik, akkor igen ;)

MasterCard
MasterCard Electronic
Maestro
VISA
VISA Electron

Sajna nálunk az Amex elhasalt volna ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére