• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Fiúk!

A kocka nanókban hátul a baloldaliban, láttam múltkor 3 pici halacskát, kicsit olyan szomorúak voltak ;) Meg lehet érdeklődni a fajukat? Esetleg lesznek majd ők a kínálatban? Lehetséges, hogy volt már szó róla korábban, csak figyelmetlen vagyok....

Móni
 
Fiúk!

A kocka nanókban hátul a baloldaliban, láttam múltkor 3 pici halacskát, kicsit olyan szomorúak voltak ;) Meg lehet érdeklődni a fajukat? Esetleg lesznek majd ők a kínálatban? Lehetséges, hogy volt már szó róla korábban, csak figyelmetlen vagyok....

Móni

Törpe gömbhal. :) Cuki kis predátorok.
 
Fantasztikusan frankó képek (y)
Mennyivel más így nézni a képeket hogy láthattam az akváriumokat élőben :rolleyes:
A nagy akváriumban már mohatúltengés van :D,GYÖNYÖRŰ (y)(y)(y)
Az új akváriumnak nagyon jót tett a vízesés likvidálása,de érdekes hogy az a kis hasadék barlang csak élőben adja vissza a hangulatot,képen nem,na meg a lámpa fölötte azt is látni kell élőben,úgy hogy aki halogatta eddig az utazást holmi indokokkal az emberelje meg magát és irány Törökbálint GA :)
 
15041962006_4122fb4584_b.jpg

It's time to cut! :D :D :D (y)
 
Nézzétek meg a Scaper's Day-es akikat. Brutál zöld lett Ozzy-ék akija is mióta GA tápokkal van tápozva. Hát igen, ezt tudja az EI. Vagy elég megnézni a két nem talajban levő növényt, a HC és a Monte Carlo is sokkal egészségesebb, mint amikor ADA tápozás volt.
Nem az ADA tápokat húzom le, csak jó lehet látni, hogy mennyire más a két szisztéma, az EI vs ADA.
 
Nézzétek meg a Scaper's Day-es akikat. Brutál zöld lett Ozzy-ék akija is mióta GA tápokkal van tápozva. Hát igen, ezt tudja az EI. Vagy elég megnézni a két nem talajban levő növényt, a HC és a Monte Carlo is sokkal egészségesebb, mint amikor ADA tápozás volt.
Nem az ADA tápokat húzom le, csak jó lehet látni, hogy mennyire más a két szisztéma, az EI vs ADA.

És mennyire nem számít, ha kimarad néhány nap a tápozásból....
Mondjuk a másik oldala meg, hogy ha karbi kimarad akkor mintha ostorral ütnének :)
 
Nézzétek meg a Scaper's Day-es akikat. Brutál zöld lett Ozzy-ék akija is mióta GA tápokkal van tápozva. Hát igen, ezt tudja az EI. Vagy elég megnézni a két nem talajban levő növényt, a HC és a Monte Carlo is sokkal egészségesebb, mint amikor ADA tápozás volt.
Nem az ADA tápokat húzom le, csak jó lehet látni, hogy mennyire más a két szisztéma, az EI vs ADA.
ADA táppal is lehetne EI módszerrel tápozni, csak anyagilag "megterhelő" lenne kissé. :)
 
ADA táppal is lehetne EI módszerrel tápozni, csak anyagilag "megterhelő" lenne kissé. :)

Abban az értelemben lehetne EI szerint tápozni, hogy mindenből a határ felett lennénk, de abban nem vagyok biztos, hogy 1-1 tápanyag szintje nem lenne-e a mérgező szint felett, ugyanis arányaiban is máshogy van összerakva az ADA tápja.
 
Abban az értelemben lehetne EI szerint tápozni, hogy mindenből a határ felett lennénk, de abban nem vagyok biztos, hogy 1-1 tápanyag szintje nem lenne-e a mérgező szint felett, ugyanis arányaiban is máshogy van összerakva az ADA tápja.

És nemutolsó sorban ha van 20 akvárium akkor picit megterhelő extrém karbantartásokat tolni :)
De tény hogy sok növényen azonnal látható jelei vannak a tápanyag túllövésnek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére