• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziasztok! :unsure:Sajnos nem várt pénzügyi feladatok elé nézek... Mikor elkezdtem kertészkedni (vagy csak hittem, hogy elkezdtem) még nem voltam tisztában minden kiadással és habár sikerült összerakni végig a költségvetésem peremén táncoltam, és most elérkezett a pillanat, mikor meg is haladtam. Szóval most még megveszem hozzá a tápokat, és az akvárium tartalmát elkezdem kiárulni, majd a megmaradt tápot is. Aztán akkor áll megint munkába az üveg ha lesz dodó üzemeltetni. Ha rendesen megtervezett vásárlás lett volna, akkor bizonyára nem 140-es üveggel kezdek, de nagy eséllyel egy 60-ast is le kellene most állítanom. Na tehát ez a helyzet meg az alá, fölé, mellé, kapufa.:D
Nem tölt el boldogsággal a helyzet, de nagyon szerettem ezt a tartályt, és ennek köszönhetően majd tapasztaltabban nézhetek az új kihívások elé, HA majd lesz miből. Vélhetően a mai napon nyitok egy saját bazáros topicot és közlöm mim van és mennyit szeretnék érte. Nagyon köszönöm mindenkinek aki segített, ha csak egy szóval is... következik egy OFF időszak.:lurking:

A topic:
https://akvakertesz.hu/threads/xspirit-bazarja.6907/
 
Hát, Tamás mit lehet ehhez hozzátenni?:cry:
Nagyon sajnálom, az előttem szólókhoz hasonlóan, hogy ez lett a dologból. No meg azt is, hogy ugyan találkoztunk párszor, de a rohanás miatt az akvádig nem jutottam el...:(
Remélem, a technikát meg tudod tartani és mielőbb mosolygós híreid lesznek. Szerintem ennek sokan szurkolunk itt az oldalon.
Az mindenesetre némi vigasz, hogy azért ha "csak" fórumozóként is, de velünk leszel ezután is.:)
 
Hát, Tamás mit lehet ehhez hozzátenni?:cry:
Nagyon sajnálom, az előttem szólókhoz hasonlóan, hogy ez lett a dologból. No meg azt is, hogy ugyan találkoztunk párszor, de a rohanás miatt az akvádig nem jutottam el...:(
Remélem, a technikát meg tudod tartani és mielőbb mosolygós híreid lesznek. Szerintem ennek sokan szurkolunk itt az oldalon.
Az mindenesetre némi vigasz, hogy azért ha "csak" fórumozóként is, de velünk leszel ezután is.:)
Köszönöm Szabi, jólesik.:) Igen a technikát tartom és kivárom a sorsom alakulását.
 
Értem én hogy szombat április elseje, de azért remélem tudod, hogy ezzel a hírrel erősen túllősz a célon. :rolleyes:
Hát hiába nyomkodok rá minden hirdetésre a TA B REV-en szponzoráció gyanánt?
Én bizony nem kezdelek el győzködni, hogy adok micmaccarbot ha a héten az Alle-ben jársz, pedig de! ;)
Gondolom ez nem csak erről szól, hiszen bár én sem tudom melyik csövön keresztül, de azért tényleg dől a pénz az akváriumba.
De ha javasolhatom, a nem romlandó, enni nem kérő, figyelést nem igénylő (főként technikai, és dekor) dolgokat inkább tartsd meg.
Most nem hiszem, hogy sokat segít rajtad, később meg (mert remélem visszahúz majd a szíved, ha hagyja a pénztárcád) közel sem biztos, hogy annyiért meg tudod vásárolni a cuccokat, mint amennyiért most megszabadulsz tőle.
Persze ez a te döntésed, és azért egy 60 literes aki, ami nekem is van, jóval kevesebbet kér szinte mindenből, szóval az is egy út. :)
A Myrio, és az egy szál eltévedt Bacopád, (amiről magad sem tudod melyik alfaj), már szép kis erdővé vált nálam, de nem ígérem, hogy adok majd belőle ha újra kezded, mert nem akarom, hogy vérszemet kapj! :p
Azért tényleg maradj velünk, hátha mások akváriumait nézegetve hamarabb jön majd a szükség, amiről meg tudjuk hogy igen jó kapcsolatot ápol a segítséggel... ;)
 
Értem én hogy szombat április elseje, de azért remélem tudod, hogy ezzel a hírrel erősen túllősz a célon. :rolleyes:
Hát hiába nyomkodok rá minden hirdetésre a TA B REV-en szponzoráció gyanánt?
Én bizony nem kezdelek el győzködni, hogy adok micmaccarbot ha a héten az Alle-ben jársz, pedig de! ;)
Gondolom ez nem csak erről szól, hiszen bár én sem tudom melyik csövön keresztül, de azért tényleg dől a pénz az akváriumba.
De ha javasolhatom, a nem romlandó, enni nem kérő, figyelést nem igénylő (főként technikai, és dekor) dolgokat inkább tartsd meg.
Most nem hiszem, hogy sokat segít rajtad, később meg (mert remélem visszahúz majd a szíved, ha hagyja a pénztárcád) közel sem biztos, hogy annyiért meg tudod vásárolni a cuccokat, mint amennyiért most megszabadulsz tőle.
Persze ez a te döntésed, és azért egy 60 literes aki, ami nekem is van, jóval kevesebbet kér szinte mindenből, szóval az is egy út. :)
A Myrio, és az egy szál eltévedt Bacopád, (amiről magad sem tudod melyik alfaj), már szép kis erdővé vált nálam, de nem ígérem, hogy adok majd belőle ha újra kezded, mert nem akarom, hogy vérszemet kapj! :p
Azért tényleg maradj velünk, hátha mások akváriumait nézegetve hamarabb jön majd a szükség, amiről meg tudjuk hogy igen jó kapcsolatot ápol a segítséggel... ;)
Köszönöm neked is, ez nagyon jól esik. Maradok és gyűjtöm az energiákat.:joyful: A technikát tartom a tekorokkal, és a természetből böngészett fákkal és a meglévő lávakővel lesz majd valami, ha megoldottam az anyagi feltételeket. Örülök, hogy nálad is ott van a "kezem nyoma" az akvádban. Köszönöm a sok segítséget és a felajánlást. Élek is vele, ha eljön az ideje és kifosztalak az összes azonosítatlan Bacopából.:whistle::D
 
Hamarosan kiürül a tank. Már csak @Pecás Staujait őrzi. Úgy látom vállalok még melót a helyzet javítására... Na mi jutott egyből eszembe? Akkor nem is kell sokat várni a további kertészkedésig:D Aztán meg rájöttem időm nem biztos, hogy lesz.:facepalm: Minden esetre egy faterral elkövetett peca és egy kert csupaszításban segédkezés eredményezett némi gallyas-gyökeres spájzolást.:rolleyes: Ebből látszik is milyen stílusban érkezem vissza a hobbyhoz, ha lesz rá lehetőségem.

A gyökerek gyümifák alól származnak, a gallyak spirál fűz mellől.:)
2kGUCyh7IJ8-1msAVL3uZyDIuir503a8_G3VhJ2ZCZnPHP5BOl7NnIwp8IUQ?width=1024&height=576&cropmode=none.jpg
ETBCRTQufVDvr3w9ypaQVCBxztDY6Zw10P88rcSCpYamPY7OdFKdDOA7Rs3Q?width=1024&height=576&cropmode=none.jpg
 
Back
Oldal tetejére