• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Friss híreink röviden: Mr. Elburjánzottat le kellene nyírni, de nincs időm, vagy nem vagyok olyan idegállapotban, hogy nekiálljak. A vicc, hogy a halogatás csak több melót teremt.:inpain:
Szűrő upgrade történt egy kis Purigennel. Tényleg patent!(y) Valamint érik a világítás "korszerűsítése" ledek formájában. Két darab Chihiros A801 váltja majd a T5öt. Ezeket tovább tuningolom némi hűtéssel és szintén lógatva szolgálják majd a hazát. Patrikot is nyugdíjba küldöm és a Chihiros gyártmánynál maradva érkezik egy Doki. A kép már "régi" azóta duplázódott a gaz...:banghead: Köszi, hogy benéztél!:)
View attachment 24312
Brutál burjánzás [emoji106] [emoji122] ,majd a "dokiról" érdekelnek a tapasztalatok hogy megéri e berakni az akváriumba.Én is szemezgetek vele [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Brutál burjánzás [emoji106] [emoji122] ,majd a "dokiról" érdekelnek a tapasztalatok hogy megéri e berakni az akváriumba.Én is szemezgetek vele [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Rendicsek, írok majd róla. :)
 
És mire fogod használni? ;)
(y)
Szerintem meggyógyítja a Chihirost. :D
@xspirit: Feltünt hogy pont akkor van a születésnapod, mint nálam a karácsony?
Úgy nézem anno együtt rendelhettük, így együtt is késett el... :)
Mondjuk énmár tesztelem, de még él mindenki... ;)

Tapatalk-kal küldve...
 
Úgy nézem anno együtt rendelhettük, így együtt is késett el...
Mondjuk énmár tesztelem, de még él mindenki...
Ja a posta nem győzi a megszaporodott távol keleti keresletet,ez hamarosan Orbánnak is fel fog tűnni :eek::p
Egy kis érdekesség Én is megyek ma csomagért remélem a lámpa ikertesója érkezett meg,de nem is ez a poén,a postai értesítőn tegnap jót röhögtem,a nevem eleje Láng az stimmelt utána meg áthúzva hogy Péter és melléírva hogy Viktor.És hogy min is röhögtem Péter a bátyám és Ő is előszeretettel rendel holmikat ferde szemű barátainktól,legközelebb kiírom a postaládára hogy az Ő értesítőjét is nyugodtam hagyja nálam :facepalm:
Bocs az offért ;)
 
És mire fogod használni? ;)
(y)
Gondoltam már csak meg kellene próbálni , hogy megrázza-e a nyelvem.:LOL:
Szerintem meggyógyítja a Chihirost. :D
@xspirit: Feltünt hogy pont akkor van a születésnapod, mint nálam a karácsony?
Úgy nézem anno együtt rendelhettük, így együtt is késett el... :)
Mondjuk énmár tesztelem, de még él mindenki... ;)

Tapatalk-kal küldve...
Az jó! Ha nálad megmaradnak én is megpróbálom:D Nálad is a Nano van?
 
Ja a posta nem győzi a megszaporodott távol keleti keresletet,ez hamarosan Orbánnak is fel fog tűnni :eek::p
Egy kis érdekesség Én is megyek ma csomagért remélem a lámpa ikertesója érkezett meg,de nem is ez a poén,a postai értesítőn tegnap jót röhögtem,a nevem eleje Láng az stimmelt utána meg áthúzva hogy Péter és melléírva hogy Viktor.És hogy min is röhögtem Péter a bátyám és Ő is előszeretettel rendel holmikat ferde szemű barátainktól,legközelebb kiírom a postaládára hogy az Ő értesítőjét is nyugodtam hagyja nálam :facepalm:
Bocs az offért ;)
Egyébként néha megy is a fosás, hogy megvámolják. Hasonló értékű projektor már megakadt ilyesmin.
 
Ja a posta nem győzi a megszaporodott távol keleti keresletet,ez hamarosan Orbánnak is fel fog tűnni :eek::p
Nyugi, már feltűnt. Nem csak neki, ez pártfüggetlen. Odafigyelnek a kisember közérzetére. Bocs, nem akartam politizálni. Nekem egykutya mind.:muted:
Gondoltam már csak meg kellene próbálni , hogy megrázza-e a nyelvem.:LOL:
Aztán írd meg szikrázó szemekkel:confused::facepalm:, mi is lett az empirikus adatgyűjtés végeredménye;)
 
Ja a posta nem győzi a megszaporodott távol keleti keresletet,ez hamarosan Orbánnak is fel fog tűnni :eek::p
Egy kis érdekesség Én is megyek ma csomagért remélem a lámpa ikertesója érkezett meg,de nem is ez a poén,a postai értesítőn tegnap jót röhögtem,a nevem eleje Láng az stimmelt utána meg áthúzva hogy Péter és melléírva hogy Viktor.És hogy min is röhögtem Péter a bátyám és Ő is előszeretettel rendel holmikat ferde szemű barátainktól,legközelebb kiírom a postaládára hogy az Ő értesítőjét is nyugodtam hagyja nálam :facepalm:
Bocs az offért ;)
Kisgyerekes apukaként engem is összezavar a vezetékneved. Megértem a postást. :LOL:
 
Igen a Nano, méghozzá 60 literben, mert az oldalon 60 cm hosszúsághoz írják. Csak amikor megérkezett, néztem, hogy nincs is 60 literes beállítás mert gondolom 60*60*60 :D
@keszalvo IIlyen egyszerű névre ne is tessék panaszkodni. Nekem a z ellenére is rendszeresen felcserélik a keresztnevem ha külföldről jön a csomag... :)

Tapatalk-kal küldve...
 
Igen a Nano, méghozzá 60 literben, mert az oldalon 60 cm hosszúsághoz írják. Csak amikor megérkezett, néztem, hogy nincs is 60 literes beállítás mert gondolom 60*60*60 :D
@keszalvo IIlyen egyszerű névre ne is tessék panaszkodni. Nekem a z ellenére is rendszeresen felcserélik a keresztnevem ha külföldről jön a csomag... :)

Tapatalk-kal küldve...
Nem értem Feri, miért csodálkozol ezen, mikor a Sándorban nincs is Z!
Az egyébként csak most esett le, hogy vajon miért Nano-t vettél? Ildi tudja? Vagy titkon szurkolsz is egy - az enyémhez hasonló - balesetért, hogy legyen újabb indok ? :D
Bocs xspirit, továbbállok máshova trollkodni.
 
Back
Oldal tetejére