• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos George Farmer Green Aqua November 21

Most ért haza a feleségem, eddig gyilkolta az idegrendszeremet a két gyerek.
Nagyon sajnálom hogy nem tudtam menni. Nagyon szerettem volna ott lenni. :(
 
Eszmeletlen melo lenne ket es fel orat feliratozni igy nem valoszinu. A rovidebb adasokat mindig megcsinaljuk de ezek a hosszu epitesek tul sok eroforrast emesztenek fel mar igy is.
 
Most néztem végig...
Köszönöm az élményt!
Igazàn kedves embernek és nagyon jó előadónak tűnik George.
Az akvát figyelemmel követhetjük remélem.
Nektek pedig külön gratula a szervezésért és a jó közvetítésért!
 

Ezekkel a videókkal nem lehet betelni, valahogy ez a bemutatóterem nagyon egyedülálló Európában, napi vendég lennék az biztos ha ott laknék a közeletekben. :) A live nagyon jó volt, becsatlakoztam a végébe aztán utána megnéztem az elejét, nagyon szépet alkotott George, le a kalappal. Egy fotót megnéznék szemből hogy milyen lett a végleges most, de biztosan lesz titeket ismerve, nagyon profik vagytok, tökéletes szervezés! :)
 
Most néztem végig...
Köszönöm az élményt!
Igazàn kedves embernek és nagyon jó előadónak tűnik George.
Az akvát figyelemmel követhetjük remélem.
Nektek pedig külön gratula a szervezésért és a jó közvetítésért!
Nagyon jó arc, régóta követem a munkásságát, talán a GA fórumra találásom előtti időszakban tőle láttam pár akvárium berendezős videót, amik miatt végül itt kötöttem ki.
Az utóbbi időkben szerencsére nagyon aktívan tolja az élő bejelentkezéseket, tutorial videókat, érdemes követni FB-n és YT-n egyaránt. Sok stílusban otthon van, és nem csak high-tech vonalon épít. Rengeteg inspirációt lehet meríteni az eddigi munkáiból, illetve a hozzáállásából.
Nagyon vártam ezt az eseményt már akkor, amikor még csak a "turné" állomásairól postolt egy képet pár hónapja, de a legnagyobb sajnálatomra a lehető legrosszabb időpontra esett az esemény, úgyhogy nem hogy ott lenni, de még élőben követni sem tudtam. :(
Nagyon remélem, hogy jön még Magyarországra mostanában. :)
 
Régen nem jártam erre sajnos, egyéb okok miatt. Remek műsor volt, nagyon örültem az ismerős arcoknak. Jó látni, hogy a GA még mindig tör előre, és ilyen aquascapereknek is, mint George, ennyire tetszik, amit létrehoztatok. Ha előbb tudom, biztosan jöttem volna, egy ideje már nagyon tervezem a látogatást (reszkessetek :D ), jövőre remélhetőleg találkozunk.
 
Régen nem jártam erre sajnos, egyéb okok miatt. Remek műsor volt, nagyon örültem az ismerős arcoknak. Jó látni, hogy a GA még mindig tör előre, és ilyen aquascapereknek is, mint George, ennyire tetszik, amit létrehoztatok. Ha előbb tudom, biztosan jöttem volna, egy ideje már nagyon tervezem a látogatást (reszkessetek :D ), jövőre remélhetőleg találkozunk.
Hűha, tényleg rég jártál erre!
Üdv újra itt!
A GA rendíthetetlenül tör előre, ezt megerősítem.
 
Lehet tudni valamit az akváriumról, miként áll a fejlődése, szépül/dúsul a növényzet és világszintűt sikerült alkotni? :) Esetleg valamikor lesz róla valami fotó morzsa róla? :)
 
Lehet tudni valamit az akváriumról, miként áll a fejlődése, szépül/dúsul a növényzet és világszintűt sikerült alkotni? :) Esetleg valamikor lesz róla valami fotó morzsa róla? :)

Lesz, de mivel a cryptok elolvadtak most vagy várunk kicsit, vagy kiegészítjük a sort :)
Valószínűleg az utóbbi lesz. Ez egyébként sem egy gyors akváriumnak ígérkezik.
 
Lesz, de mivel a cryptok elolvadtak most vagy várunk kicsit, vagy kiegészítjük a sort :)
Valószínűleg az utóbbi lesz. Ez egyébként sem egy gyors akváriumnak ígérkezik.

Kíváncsian várom hogy láthassam, építéskor (live-n keresztül néztem) nekem már nagyon bejöttek az arányok, talán ezért is érdeklődöm a kelleténél jobban utána :D
 
Kíváncsian várom hogy láthassam, építéskor (live-n keresztül néztem) nekem már nagyon bejöttek az arányok, talán ezért is érdeklődöm a kelleténél jobban utána :D

A HQI izzó picit gyenge, így kb a fejlődési ütem a fele harmada mint kellene. A cryptok lehet megfáztak, de az összes eldobta a levelét.
Alga nincs mert a 2db 2080 iszonyatosan gondtalan életet ad, ahogy a korábbi mohásnál is tette.

A ludwigia még épp levelet vált. A fű gondolkodik, hogy mit csináljon. A fa taknyosodik még. :) Szokásos bejáratás. Ahogy ma néztem már egy csapat algaevő motoszkált benne.
 
Back
Oldal tetejére