• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos George Farmer Green Aqua November 21

És azok kedvéért akiket a neve nem érint meg annyira, vagy nem tudják róla amit mi, néhány dolog:
  • George már akkor növényes akváriumokat épített, amikor Magyarországon még nem létezett ez a hobbi
  • Angliában megalakították a UKAPS fórumot, ami a mai napig Európa egyik legnagyobb növényes közössége, köszönhetően az angol univerzális nyelvnek
  • Az angol hobbiélet kialakításában alapvető szerepe volt. Gyakorlatilag erre épült az angol ipar és kereskedelem
  • A practicalfishkeeping magazinba több mint egy évtizede publikál különböző cikkeket. Többször volt borítón is a fotója, akváriuma
  • Több nagy céggel is dolgozik. Többek között ők készítették a Tropica katalógusát is
  • Versenyeken pontoz
  • Több interjút találhattok vele a Scapefu és aquascaping podcasten is a nyomtatott sajtón kívül
  • Ma már workshopokat tart a világban.
  • A hobbiakvarista azért megmaradt benne és otthon is több növényes akváriumot üzemeltet
  • Nevéhez fűződik az Aquascaper brand, amivel jelenleg növénytápok, akvárium rendszerek készülnek az evolutionaqua márka alatt
  • George ma profi előadó, író, aquascaper, youtuber, üzletember és hobbista, aki a mai napig sokat dolgozik a hobbi népszerűsítésén. Korábbi karrierjét feladta a királyi légierőnél, hogy teljes erővel azzal foglalkozzon, amit szeret.

Rengeteg akváriuma van a neten már csak a hosszú eltelt időszak miatt is. Nekem is több olyan kedvencem volt, ami adott pillanatban nagyon motivált.

Korábbi vendégeinkhez képest a fenti listából is látszik, hogy rengeteg dolog történik vele, bátran ki lehet jelenteni, hogy a legtöbb tapasztalattal rendelkező növényfej érkezik hozzánk. Akivel fórumozásról, hobbiéletről, low tech, high tech mindenről lehet beszélgetni.

a-the-aquascaper-600-aquarium-tank-cabinet-set-cabinet-colour-texture-tobacco-halifax-oak-2034-p.png

Youtube csatornája: https://www.youtube.com/channel/UC210QPUiYoCjm9IEuu5SHLQ

Egy korábbi interjú vele:
https://www.aquascapeawards.com/blog/interview-with-aquascaper-george-farmer/

Szerintem szuper nap lesz :) És hollandia ellenében inkább Budapesten akart több időt eltölteni, ezért jön a Vivariumról már ma éjjel. (y)
 
Utoljára módosított:
Hánykor kezdődik az esemény?
Amint az ma reggel kiderült, a feleségemnek jelenése van valami óvodai ügyintézés miatt holnap délután, a kisebbre én vigyázok otthon addig, szóval matekozni kell erősen.
 
Hánykor kezdődik az esemény?
Amint az ma reggel kiderült, a feleségemnek jelenése van valami óvodai ügyintézés miatt holnap délután, a kisebbre én vigyázok otthon addig, szóval matekozni kell erősen.
kettő
 
Hijjnye. Akkor ez necces lesz...

Akkor bármennyire is szeretném fixre mondani, nem tudom, szóval ha már betelt a létszám és van, aki fixen tudna menni kettőtől, akkor átadom a helyem, mert nálam rezeg a léc. :( Imádom az óvodát. :(
 
Várunk mindenkit holnap aki előre regisztrált. Ha valakinek még kedve adódna. kb 2-3 hely még kiadó.
A bolt 2-től zárva van így csak a meghívottak lesznek velünk a programra.

George a mai napot a boltban töltötte. Filmeztünk, fotóztunk, beszélgettünk sokat.
Készült egy interjú az amerikai aquascapingpodcast-re. Holnap pedig workshop! YES!
 
Back
Oldal tetejére