• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gelo akváriuma

Ez az akvárium tegnap befejezte a pályafutását.
Azaz a leckét megírtam.
Ez a kép az utolsó ami megmaradt belőle.

4930198220_4898d878c9_b.jpg


Hát ennyi.De a következő már kész. :D
Ha valaki kitalálja mi van az aki mögött piros pontot kap.Halványan de látszik. :D
Dani,te rájössz!??
 
Chh, Eqinox nekem mondta :twisted:
:shock: Gyönyörű az aki,ha a jobb oldalt is megnőttek volna a növények akkor még szebb lenne de így se semmi. Üde zöld szín, egészséges növények, 5* :clap:

UI: A háttér milyen poszter ha az és honnan van?
 
Eqinox tiéd a piros pont. :lol:
Dani, Obiban vettem,pár száz Ft volt.Zuhanykabin ajtajára öntapadós fólia. ;)
 
gelo said:
Eqinox tiéd a piros pont. :lol:
Dani, Obiban vettem,pár száz Ft volt.Zuhanykabin ajtajára öntapadós fólia. ;)

Akkor jól gondoltam :) Köszi, nekem is kell ilyen :) Könnyű volt fölrakni+levegőt kiszedni alóla?
 
Könnyű a felrakása.
Ha buborék lesz alatta kipréseled a szélek felé,de egy vékony tű is megteszi.
 
inadsz said:
Chh, Eqinox nekem mondta :twisted:
:shock: Gyönyörű az aki,ha a jobb oldalt is megnőttek volna a növények akkor még szebb lenne de így se semmi. Üde zöld szín, egészséges növények, 5* :clap:

UI: A háttér milyen poszter ha az és honnan van?

Bocs! Gyorsabb voltam! :cool: :oops: :D

Gelo!
Tényleg nagyon mutatós lett az aki! Ha legközelebb o.i felé járok, biztos veszek én is ilyen fóliát! Nekem most tengerkék van, de már unalmas. Ha ugyanolyan a felhelyezése a kettőnek akkor egyszerűen csak be kell nedvesíteni a fóliát meg az aki hátulját is. Utána már magától feltapad a fólia, csak a helyére kell mozgatni. A végén pedig egy vonalzóval áthúzod a fóliát. kimegy a fölös víz és a buborékok is. Így nem kell szurkálni és nyomkodni egyesével...
 
Nagyon tetszik ez az elrendezés!
Szeretem az egyszerűbb letisztultabb megoldásokat. Tényleg szép "focipálya" feeling lehetne :)

Gratulálok hozzá!

Amúgy a Manado talaj hogy viselkedett? Gondolok itt például arra, hogy mennyire kellett kimosni használat előtt, ültetésnél a parvula könnyen benne maradt?
A parvulát szálaira szedve ültetted szét az akiba?

Azért kérdezem mert még nincs erről a talajról sok infóm, és a kövi akimba lehet ezzel próbálkoznék hogy pénzbe jobban kijöjjek.

Köszi! ;)
 
Back
Oldal tetejére