• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Garnetsky

Ahog írtam ,sajnos tegnap óta 13 Blue dream Garnéla meghalt....esélyes,hogy túladagolás miatt... bár nem tudom,hogyan ha 3 naponta adok 1ml Macro-t
 
Ahog írtam ,sajnos tegnap óta 13 Blue dream Garnéla meghalt....esélyes,hogy túladagolás miatt... bár nem tudom,hogyan ha 3 naponta adok 1ml Macro-t
Attól biztos , hogy nem ! :(
Co2 rendben ? Esetleg az új növénnyel nem kerülhetett valami az aksiba ? 19-13 garnéla ilyen rövid idő alatt , annak valami komoly változás az oka !
 
Az a baj,hogy minden egybe volt....Növény beraktam,utána 1ml Carbo és 1ml Tropica Premiumot,szóval így nehéz lenne kitaláni,hogy mi volt a gond,de valami túl sok volt nekik...Ma kicseréltem a víz 70%-át és most a maradék 2 garnélának semmi baja nincs
 
Sajnos kell egy teljesen új Restart az akváriumba,mivel a fekete alga teljesen kinyírta az összes növényemet!
Tetra Alga tabletta egyike se segitett a problémába,szóval szétszedtem és kitisztítom az egészet....pár dolgot változtatni fogok az akvárium újra építésében.
 
Az új Setup/elképzelés...
-Növénytáptalaj:Tropica Substrate 1 liter
-Fedésnek:3liter Jbl Proscape növénytáp Beige.
-Filter 250Ml Matrix
-Fűtő 50W
-Lámpa 2x11watt+Reflektor- 2x7500 Kelvin" (37liter =0,6W/L)
-3 Darab:Szamuráj kő (Samurai Stein")
Nővények:
-Előtéri
-Elocharis acicularis mini 2db (Tropica)
Közép:?! (Nem biztos még...)
-Ludwigia Repens Rubin/Cryptocoryne Flamingo...
1 kővet teljesen elfedni Riccia Moss-sal
Háttér:
-Rotala Rotundfolia
Ha valamit kihagytam,vagy nem jó,szívesen fogadok bármi infót/tanácsot...
Köszi
 
Back
Oldal tetejére