• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Sokan meglepődnek és elmaradottnak tartják az oroszokat, de brutális felvevőpiacuk van, fél kína belőlük él. :)

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
Igen. Hatalmas valtozasokon esett at. Gazdasagilag is es, fejletsegre is. Moszkva mar lassan newyorkal vetekszik kinezetre.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Persze. :)
Azért nem vágják le a kezünket Viktorék ha ebayhez hasonló oldalakat ajánlunk. Szóval? :)
Ráadásul ezt a márkát a GA nem is forgalmazza.
 
Persze. :)
Azért nem vágják le a kezünket Viktorék ha ebayhez hasonló oldalakat ajánlunk. Szóval? :)
Ráadásul ezt a márkát a GA nem is forgalmazza.
Meg. Ami kesik az nem mulik. Nem egy rossz cucc raadasul japan.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Minden rendbe minden szep. Vizet kellene cserelnem a kis akvariumokban, de olyan szinten tele van a narancsos kis garnikkal illetve larvakkal, hogy nincs szivem megszivni a csovet. Feltem oket pedig ki kellene. Lehet textilt huzok a csore.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
En is arra gondoltam. Csak nekem ketto fele van es nem tudom melyik melyik. Az egyik ez ami a kepen van, a masiknak egyforma kerekebb szabalyos levelei vannak. Az a keretek kozt aksiban van.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Aminek kerekebb haajtásai vannak valószinüleg lomariopsis lineata, nekem is van egy kicsi belőle de még épp csak elkezdett hajtani. Elvileg olyan lesz mint egy fej saláta :D
 
Back
Oldal tetejére