• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla fotóverseny! Még nem késtél le róla

Szentgyo barátunk egy remek kis fotóversenyt indított. Biztos neked is van garnid amit szívesen megmutatnál, szerintem ne hagyd ki.
 
Itt is felhívnám a figyelmeteket: 1 hét van hátra, május 1-ig küldhettek még képet, aki még szeretne nevezni, nehogy lemaradjon ;)
 
szentgyo said:
Itt is felhívnám a figyelmeteket: 1 hét van hátra, május 1-ig küldhettek még képet, aki még szeretne nevezni, nehogy lemaradjon ;)

go go go! ;)
most már igazán kiváncsi vagyok milyen fotók lettek beküldve
 
szentgyo said:
Hölgyeim és uraim, kikerültek a képek a blogra, tessék gyönyörködni és szavazni ;)

http://szentgyo.wordpress.com/2009/05/01/fotoverseny-a-nevezesek/

szentgyo, itt is csak azt tudom mondani hogy jo kis verseny jo kezdemenyezes. es tok jo latni ennyi fotot egyutt. remelem az ilyen kezdemenyezesekkel sikerul egy kicsit tobb embert is bevonni szuk koreinkbe.

a palyazoknak gratula. jo latni hogy egyre tobb garnelazo van es hogy fotozasban is egyre szebb kepek szuletnek.

grat megegyszer pisti. a voksomat en is leadtam ;)
 
recon said:
Versenyre nekem is van egy kis videóm:
BKXKWBcaV3A

hehe

Hmm Prodigy...

De ha már off és verseny, akkor az örök klasszikus a rally hőskorából. Amikor még versenyeztek tökös gyerekek.
MSrDD3tcibU
Hogy miért? A 3. perc környékétől minden világos lesz ;) :cool:
 
szentgyo said:
Véget ért a fotóverseny, összeszámoltam a szavazatokat, megvan a győztes is ;)

Hát ez nem jött össze, talán majd ősszel :) Köszönjük mégegyszer a nagyszerű kezdeményezést.
 
Gratulálunk minden indulónak és nyertesnek is. Jó példa arra, hogy nálunk is lehet jó, és érdekes versenyeket rendezni. Ezt az indulók száma és a beküldött fotók minősége is bizonyítja. Remélem idén még több hasonló kezdeményezéssel is találkozhatunk.

De gyerekek, hogy Nigro is ott legyen a dobogón???? Vagy mindenkit befenyített körlevélben? :lol:

Grat mindenkinek mégegyszer.
 
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy mikor lesz legközelebb garnéla foto verseny?
Vagy már nem rendeztek ilyet?
 
Back
Oldal tetejére