• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

Nekem van 40 cm-es üveg, a talajon lévő üvegtálba a bogyós-darabos kaját könnyű és gyors bejuttatni, szinte napi használatban van, nekem bejött :) Vizi-Szabi oldalról...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pont ez a gondom nekem is, mert elvileg a garniknak pont az a jó ha mindenhol találnak kaját nem? Szóval ha szétteríted a kaját...
 
Ok egy amano traktor nőstény egy nagyobb haltetemet is egészben felkap és elviszi a susnyásba... De ez normál garnéláknak van. :)
 
Tölgyfa levelet ha forrazom azzal leolok rola minden nem kivant dolgot? Fo ut mellol szedtem nem tudom a szmog mennyire rakodik le a falevelekre... :/
 
Garnela bebi kajat hasznal valaki? Erdemes ra befektetni? Szeretnek venni valamilyen speci garnela tapot, de nem tudom hogy egy kifejezetten bebi kaja vagy a mineral stix erne meg jobban. :/
 
Garnela bebi kajat hasznal valaki? Érdemes ra befektetni? Szeretnek venni valamilyen spéci garnela tapot, de nem tudom hogy egy kifejezetten bebi kaja vagy a mineral stix erne meg jobban. :/
Őszintén, én, használtam külön ilyeneket régebben, felnőttek a kis garnélák, volt, 11 fajom, jelenleg, már egy éve nem használok külön baby kajákat, és így is felnőnek .:)
 
Garnela bebi kajat hasznal valaki? Erdemes ra befektetni? Szeretnek venni valamilyen speci garnela tapot, de nem tudom hogy egy kifejezetten bebi kaja vagy a mineral stix erne meg jobban. :/

Én három féle bébikaját használok.
Nem csak a bébiknek jó, remekül eloszlik az egész akvában, és a nagyon is több nyányót találnak kapirgálás közben.
Ami nekem van: Glassgarten, Shirakura Chi Ebi, Dennerle Crusta Gran Baby. (Meg még van valami más fajta is de azt még nem vettem elő. :) )
Ezek közül szerintem a legtutibb a Shirakura.

De az is járható út hogy nem adsz bébi kaját ahogy itt többen írták.
Ha van biofilm (esetleg adagolsz biofilm port ehhez) az a legjobb.
 
Én három féle bébikaját használok.
Nem csak a bébiknek jó, remekül eloszlik az egész akvában, és a nagyon is több nyányót találnak kapirgálás közben.
Ami nekem van: Glassgarten, Shirakura Chi Ebi, Dennerle Crusta Gran Baby. (Meg még van valami más fajta is de azt még nem vettem elő. :) )
Ezek közül szerintem a legtutibb a Shirakura.

De az is járható út hogy nem adsz bébi kaját ahogy itt többen írták.
Ha van biofilm (esetleg adagolsz biofilm port ehhez) az a legjobb.
Biofilm most jelenleg az ujra start miatt tulajdonkeppen zero. Akkor azt hiszem a crusta gran babyvel megprobalkozom. Az arban sem veszes. Amelle meg lehet belefer valamelyik dennerle stixx, es a spenot is mar novekszik a parkanyon. :D
 
Boltban vásárolt, fagyasztott egész spenótlevelet lehet adni nekik, vagy kerülendő, mivel isten tudja mivel volt életében kezelve? (veszendőbe nem megy, legfeljebb nem ők kapják :p )
 
Boltban vásárolt, fagyasztott egész spenótlevelet lehet adni nekik, vagy kerülendő, mivel isten tudja mivel volt életében kezelve? (veszendőbe nem megy, legfeljebb nem ők kapják :p )
ha 100% spenót akkor adhatsz. Jobb mint a semmi.
Forrázd át vagy mikrózd meg egy kis vízben hogy még puhább legyen, meg hogy tuti elsüllyedjen és mehet.
 
Back
Oldal tetejére