• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

ugyanonnan vannak akkor a garnéláink... én is próbáltam már sütőtökkel de max a nyúlcsigák mentek rá (bár azok meg mindent megesznek amit beteszek...)
Még a cukkini volt amit megettek, paprika kicsit fogyogatott de nem az igazi.
Sóskát nem is próbáltam, maradok a spenótnál.
Sajnos nálam a spenót sem jött be. Vettem nekik egy nagy zacskó bébispenótot, és a végén nekem kellett megennem... :sick:
Nem adom fel! Most négy fogás van az asztalukon: paprika (2 szavazat), sütőtök (0 szavazat), Dennerle: Plecomenu (1 szavazat), sóska (megszámlálhatlan >50-60 szavazat)
 
Főztem nekik almát, beraktam. Gondoltam rákeresek a google képkeresőjén, hogy van-e dokumentálva, hogy a garnélák eszik az almát.
"Shrimp eat apple" keresőszavakra ezt kaptam.:ROFLMAO:
00.jpg

Páran már eszegetik az almát, de még nincs tobzódás a darabokon.
 
Holnap délután óvodában őszünnep,viszünk faragni két közepes sütőtököt, mondtam is már asszonynak, hogy a belsejét hozom haza. :D

Hosszú hurkapálcát még kell szereznem, felszúrva tálalom hogy ki tudjam venni másfél nap után kultúráltan. :D
szóval ennyire bízol abban hogy nem fogják megenni :)
 
Mielőtt egy-egy eledelt leírnék (nem szeretik), mindig megpróbálom hosszabb-rövidebb ideig főzni vagy mikrózni. Az almát pl. mikróból nem eszik meg, hiába melegítem szinte pépesre. Viszont lobogó vízben 2:30 alatt annyira felpuhul, hogy kieszik a héjából. Csalánnál az vált be, hogy bent hagyom. Általában másnap vagy harmadnapra még a levél erezetét is eltűntetik. Ami nagyon nagy kedvenc a brokkoli és a karfiol. Fagyasztottan veszem és 3 perc mikró után adom be. Kitűnő csigacsali is!
 
És miket használtálmár? Hogy adagolod?
Kulombozo iz es meretu az eleseg benne. Baby garniktol a nagyokig. Pellet, gyurma allag, a nagyobb szemu granulatumokig. Mindegyiken fel van tuntetve a szemcse illetve az allag merete.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Growot használtam, a lapocskásat, meg pollent, mindegyik dobozán rajta van, hogy lapocska, aprószenű, vagy más formájú , nekem ez a két fajta simán jó volt, ették, mintha ingyen lett volna. Olyan 6 lapot adtam , 90 garnélának.
A BEÉ POLLENT használtad? Lehet hülye kérdés de nekem nem bee garnéláim vannak, akkor is adható?
 
Back
Oldal tetejére