• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

Nem tudom valaki tapasztalta-e már, de mind az Amanok, mind a CPOk imádják a főtt kukoricát. Az előbb iszkoltak el a félbevágott szemekkel.
A fene megette. Ott filoztam a boltban vegyek-e kukoricát. Végül cukkinit és uborkát vettem. Majd megkóstoltatom velük egyszer a kukoricát is.
 
Most kapnak cukkinit is és uborkát is. Kíváncsi leszek melyik lesz a sláger. Mondjuk a 112l-ben a Mollyik és az Anci tuti rávetik magukat. Kipróbálom majd a sárgarépát is.
 
Hm, nem tudom, valami nem kerek.

A héten már a második kistaiwan potyog el. Nagyon óvatosan etetek, de minden nap megy a Dennerle BioTase Active, és két-háromnaponta Dennerle bébikaját is szórok be egy csipetnyit. Sok növény van, 50 literre, az akva ketyeg már több, mint fél éve, szóval elvileg van biofilm dögivel.
Vízparaméterek rendben. Van bent tölgy és cattappa levél mindig.

Lehet sűrűbben kellene beszórnom bébikaját? Mert éhen halnak?
 
Hm, nem tudom, valami nem kerek.

A héten már a második kistaiwan potyog el. Nagyon óvatosan etetek, de minden nap megy a Dennerle BioTase Active, és két-háromnaponta Dennerle bébikaját is szórok be egy csipetnyit. Sok növény van, 50 literre, az akva ketyeg már több, mint fél éve, szóval elvileg van biofilm dögivel.
Vízparaméterek rendben. Van bent tölgy és cattappa levél mindig.

Lehet sűrűbben kellene beszórnom bébikaját? Mert éhen halnak?
Biztosan nem. El nem tudom kepzelni, hogy egy surun novenyesitett akiban ehenhalnanak.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hm, nem tudom, valami nem kerek.

A héten már a második kistaiwan potyog el. Nagyon óvatosan etetek, de minden nap megy a Dennerle BioTase Active, és két-háromnaponta Dennerle bébikaját is szórok be egy csipetnyit. Sok növény van, 50 literre, az akva ketyeg már több, mint fél éve, szóval elvileg van biofilm dögivel.
Vízparaméterek rendben. Van bent tölgy és cattappa levél mindig.

Lehet sűrűbben kellene beszórnom bébikaját? Mert éhen halnak?
Nem a bebikaja az tuti. En az elso 2 szaporulatnal meg hasznaltam, de azota nem etetem oket kulon, siman felnonek a nagyok kajajan is.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Már nem tudom mi a fenéért kezdtek el potyogni egyébként... mindent ugyanúgy csinálok kb. fél éve.
 
Már nem tudom mi a fenéért kezdtek el potyogni egyébként... mindent ugyanúgy csinálok kb. fél éve.
az élet nagy kérdései... és amire soha nem kapunk választ :(
Nekem 4 szép sötétkék neocaridinám esett le 1 napon belül... közben meg meglepő módon van elég sok kicsi. Eddig meg kicsik nem voltak, viszont elhullás sem.
Fura hogy mostanában egyre többünknél van szenvedés az eddig problémamentes garnélákkal.
 
Azért nem értem a dolgot mert olyan szinten ugyanúgy működik minden az etetéssel kezdve a vízcseréken át a tizepontossággal belőtt hőmérsékletig, hogy ez már maga a misztikum kategória.

Aztán lehet szarni kellene az egészre, egy-két hétig rá se nézni és annyi.
 
Back
Oldal tetejére