• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GAPLC 2013 akváriumok

végignézvén a galériát, mintha volna itt is egy-két ismerős akvárium :pompous::D

egyébként nem igazán nyűgözött le a német felhozatal, a nevezett francia akvák közt viszont van egy-két pöpec darab (y)
 
A nanók közt nálam ez visz mindent:
20130929192207_Poisson_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Ez furcsa. Jurijs jutjajevs-el leleveleztük, hogy nem indulok, zárjon ki, a szabály nem engedi, mert korábban magyar színekben indultam az IAPLC-n ugyanezzel az akival. Korrekt. Erre bent hagyta. :facepalm:
 
Ez furcsa. Jurijs jutjajevs-el leleveleztük, hogy nem indulok, zárjon ki, a szabály nem engedi, mert korábban magyar színekben indultam az IAPLC-n ugyanezzel az akival. Korrekt. Erre bent hagyta. :facepalm:
Szia ,láttam én is az akváriumodat a sorban ,de amit furcsálltam ,az az hogy német színekben volt feltüntetve.Hee????:eek:(n):)
 
A nanók közt nálam ez visz mindent:
20130929192207_Poisson_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Jó ez ... (y) a hardcape szinte hibátlan, a növényesítés kissé csapongóra és szertelenre sikerült... jelzem ez szubjektív megítélés :)

a fotó sem igazán jó, s bal elöl (rendezői) az az elbarnult izé az mi az? :confused: meg ez a három bohóc... nahhh
 
Jó ez ... (y) a hardcape szinte hibátlan, a növényesítés kissé csapongóra és szertelenre sikerült... jelzem ez szubjektív megítélés :)

a fotó sem igazán jó, s bal elöl (rendezői) az az elbarnult izé az mi az? :confused: meg ez a három bohóc... nahhh
Igazad van valóban kicsit kuszák a növények.De mivel nincs co-2 -ja ,gondolom próbálkozik mindenfélével.A bohócoknál meg biztos tartotta magát az ajánlott literhez.Ja és én sem szeretem a franciákat:);)
 
.De mivel nincs co-2 -ja ,gondolom próbálkozik mindenfélével.


Ok, de a hardscape és a növényesítés közt van legalább egy szint eltérés (már ha lehet ezt szintezni). Szerintem a a co2 megléte vagy nem léte nem ok erre.
Lehet hogy nem fórumozott? :eek: :D
S még egy apró megjegyzés, de csak halkan... lehet hogy nincs igazam, akkor kövezzetek meg, de szerintem a hydro vertik a fotózás előtt kb. 2 nappal lettek bedugdosva a helyükre.

Ja és én sem szeretem a franciákat

Én azt gondolom, akvárium szempontjából mindegy hogy cseh, román, francia, német, dél-afrikai, izraeli, indiai vagy japán építi meg: a kérdés az, millen a produktum ... :D
 
Ez furcsa. Jurijs jutjajevs-el leleveleztük, hogy nem indulok, zárjon ki, a szabály nem engedi, mert korábban magyar színekben indultam az IAPLC-n ugyanezzel az akival. Korrekt. Erre bent hagyta. :facepalm:
Az az igazsäg,hogy en ott voltam a dijätadon,beszeltem is Jurij-jal,ö kerdezte,hogy en vagyok-e az a MAGYAR sräc akit kizärtak?A falon levö kepeken a kiälitäson nem szerepelt a tied!En ma megkaptam az oklevelet!Remelem Jurij kicsit megenyhült,mert eleg merges volt,mert te mäsik versenyeken MAGYAR szinekbe indultäl!
 
De mehetsz. :) Viszont Jurijs korrekt volt, mondom még egyszer, mert mivel magyar színekben indultam az akival az IAPLC-n akkor német színekben ugyanazzal nem OK a GAPLC-n. Nevezéskor erre nem is gondoltam, pedig tök triviális. Kértem, hogy töröljön akkor, de az oldalról nem tette. Végül is tök mindegy, mert az aki közelébe nem ért a nyerő tankoknak...:)
 
A pontozás közben 3 magyar akváriumot is láttam a német mezőnyben ha jól rémlik. Szerintem ezek az akváriumok az IAPLC versenyen is ott voltak és most a HAC-on is.

Most vagy következetesen mindenkit "lehúznak" vagy egyszerűen hagyják. Ez nem olimpia :)
 
Hehe ez tényleg az enyém.Furcsa, a mellette lévő meg Frederic Fuss haveromé aki szintén Hamburgban lakik :) Jól kiválasztották ezt a képet :D
 
Back
Oldal tetejére