• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes fulfilled dreams

Ma bekerült a rotala walichi nagyon tetszik, volt valaki úgy hogy csak nézi az akit és közbe magyaráz a garninak találja már meg a neki szánt kaját? De nem,messzire kerüli! Na mindegy, a halaknak úgy látom izlik legalább,ma még bekerül ha az asszony el nem felejti kiengedni őket 10 amano! Mennem kell melózni és túl gyorsan nem akarom beengedni őket,ugyhogy a beeresztést rábízom
 
Sziasztok ma megejtettem a szokásos 50% vizcserét, a bubuizás kezd beindulni, beraktam 1-2 tő ranunculus-t, maradt belöle, ha kell valakinek szívesen odaadom, egy pár napig tartom,dennerlés zselés.
Pontalga megjelent az üvegen, nem sok! Hetente takarítom.Az élőlények jól vannak nem volt elhullás.
A walichi szépen növöget nem látom nagyon hisztisnek. A hc nem nagyon terjeszkedik, inkább csak van. Nem tudom mit csináljak vele. Lehet ki lesz cserélve parvulára,majd meglátom.
kép majd ha le tudom kicsinyiteni őket.
 
Tegnapi vízcsere után, ma az amanoim veszetül usznak meg pattognak vagy ugrálnak mi nem tetszik nekik vagy ez normális?
Mértem amit tudtam jbl csepptesztel tesztcsikkal is minden jó elvileg.
ph:6
tds:140
nitrit:0,01
nh4:0,05
tápozás GA mikro makro 3-3 exel 1ml
 
Tegnapi vízcsere után, ma az amanoim veszetül usznak meg pattognak vagy ugrálnak mi nem tetszik nekik vagy ez normális?
Mértem amit tudtam jbl csepptesztel tesztcsikkal is minden jó elvileg.
ph:6
tds:140
nitrit:0,01
nh4:0,05
tápozás GA mikro makro 3-3 exel 1ml
Lehet,hogy csak párzanak az Amanók. Próbáld megfigyelni őket, ilyenkor tényleg gyorsan úsznak össze-vissza, körbe dongják a nőstényt,amik nagyobbak a hímeknél. Előfordul,hogy összegyűlnek egy helyre és 2-3 hím Amanó lóg egy nőstényen. Nálam most szerdán csinálták ezt, még a halak is kitértek előlük, úgy úszkáltak,.

Ha nem ez a helyzet,akkor nem tudom mi lehet.
 
Sajnos nem így úsznak,össze vissza 1 esével, 3 hét alatt volt vagy 5 elhullásom, nem egyszerre,de akkor is valami nem tetszik nekik,de nem jövök rá hogy mi
 
Próbáld egyenlőre 2ml-ert. Tudom CO2 is van azért figyeld a növényzetet is.
Persze majd lehetne mérni a NO3-at egy hét elteltével.:)
 
Ma reggel cseréltem 20l vizet full ro 120 ig visszasózva mértem tesztcsikkal Screenshot_20170416-120345.png most minha be lennének kábulva a garnélák szerintem az 1-gyik nem éri meg az estét kivárás van.
 
Hát az amanok továbra is hullanak sajna, találtam még 1-gyet tegnapi után, a skimmerbe, nem tudom mi lehet a bajuk, tegnap csináltam 50% cserét. Probálkozok mindennel,veszek bármit ami kell,amit esetleg mondanátok, szeretem ezeket a kis majmokat, de így?
 
Back
Oldal tetejére