• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Függesztett armatúra feljebb emelése karbantartáskor

Nekem a 2*24W-os verzió van ebből a lámpából, a doboza kb. 19*6*5 cm. De nem inkább a kábel hossza érdekes? Egy hosszabb kábel megy a lámpatesttől a dobozig, majd onnan egy rövidebb a konnektorig. Függesztéshez nem értek, nálam a lábain áll ez a lámpa.
 
A lámpa testből ki jövő kábel hossza?
A lámpatestből kijövő kábelt ki lehet húzni az előtétből csatlakozásnál?
A lámpatestből kijövő kábel hossza kb 170-180 cm , az előtét és a dugvilla között kb 40 cm .
A lámpatest és az előtét között van egy bontható (menetes) csatlakozó , az előtét dobozán pedig egy ki-be (220V)kapcsoló ,
a doboz méretét meg már tudod !A színe mindennek fekete !
 
Szia! Kérdés:
- Mennyire masszív
-Van hely az armatura belsejébe előtétet tenni
-Kissebb barkáccsal 2 csővesből 4-t csinálni.
 
Mert, hogy a 2 és a 4 csöves is ugyan olyan széles. Remélhetőleg a prízma egyforma mind kettőn.
Hát én nem vagyok benne biztos , hogy ugyan olyan széles lenne .Igaz nekem 4x24W és 2x24W-os van , és ezek nem egyformák .
A 4x24-es kb 19cm , a 2x24-es 12,5cm széles .Szerintem a 39w-osak csak hosszabbak lehetnek ezeknél , más méretük valszeg ua .Én is láttam , hogy a GA egyforma méretúnek írja .
Az armatúra belsejében már nincs semmi plusznak hely , a tükörfólia sem egyforma ,sem méretében , sem kialakításában , sem vastagságában .A 2x24w-osé vékonyabb anyagból van ,
Azért tudom mert én is szétszedtem teljesen , hogy fúrjak a függesztésnek lyukat .
 
Szia! Kérdés:
- Mennyire masszív
-Van hely az armatura belsejébe előtétet tenni
-Kissebb barkáccsal 2 csővesből 4-t csinálni.
Szia,

nekem a 2*24W-os verzió van ebből a lámpából.
Bővítésen én is gondolkodtam, de szerintem 4 cső nem fér el benne...vagy ha igen, akkor szinte egymáshoz érnek...így azt a fényt, amit a cső nem közvetlenül az akvárium felé ad le..azt nem tudod visszapattintani.
Szerintem max 3 csőnek van értelme...legalábbis a 2*24-es verzióban.
 
Amit még nem értek:
A 2 ill. 4 csöves armatura szélessége azonos akkor a 2 csővesből 4 st mert nem tudok csinálni.
A màsik hogy a trafót belül nem lehet el helyezni az armaturába?
A 4 csövesnél két kábel jön ki és 2 trafo van?
 
Amit még nem értek:
A 2 ill. 4 csöves armatura szélessége azonos akkor a 2 csővesből 4 st mert nem tudok csinálni.
A màsik hogy a trafót belül nem lehet el helyezni az armaturába?
A 4 csövesnél két kábel jön ki és 2 trafo van?

Nem azonos a szélességük, Laller írta feljebb. A lámpatest nagyon vékony, kétlem, hogy bármi nagyobb dolog beleférne plusszba.
 
Amit még nem értek:
A 2 ill. 4 csöves armatura szélessége azonos akkor a 2 csővesből 4 st mert nem tudok csinálni.
A màsik hogy a trafót belül nem lehet el helyezni az armaturába?
A 4 csövesnél két kábel jön ki és 2 trafo van?
Igen a 4 csövesből 2 kábel jön ki és 2 előtétje van , 1 előtét 2 csövet lát el .
 
Nem azonos a szélességük, Laller írta feljebb. A lámpatest nagyon vékony, kétlem, hogy bármi nagyobb dolog beleférne plusszba.
Annyira nincs benne hely , hogy a diy függesztés elkészítésekor a függesztő sodronynak csak fenn van vége (1 darabból van), a lámpában az egyik fúrt lyuktól a másikig belül át kellett vezetnem , mert
még egy csavar vagy anya sem fér el a tükröződő felület mögött !!
 
Amit még nem értek:
A 2 ill. 4 csöves armatura szélessége azonos akkor a 2 csővesből 4 st mert nem tudok csinálni.
A màsik hogy a trafót belül nem lehet el helyezni az armaturába?
A 4 csövesnél két kábel jön ki és 2 trafo van?
Tudom , hogy a 4 csöves drágább , de én inkább ezt venném meg , mert ezt bármennyi csővel tudod üzemeltetni ha a csövek végéről lehúzod a csatlakozót !
Tehát 1,2,3 vagy 4 csővel tudsz világítani ! Én is ezt tettem , 128L-t világítok 5x24W-al !
 
Back
Oldal tetejére