• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Tegnap éjjel fórum motor frissítés volt. Ha valami szokatlant láttok, éreztek vagy egyáltalán nem úgy néz ki az oldal ahogy ki kellene :) akkor először nézzétek meg hogy az akvakertészt nézitek-e, utána írjatok nekem :)

Más....
Javítottam az URL problémát is, ami több felhasználónál hibát jelzett az elmúlt 3-4 hétben, bejegyzés és privát üzenet esetén.
A jelenség az volt, hogy egy linket bemásoltál és az üzenet elküldésekor állandó szerver error jelentkezett. Ez most javítva és a linkek most már mennek.

Köszi @nebula , @Cecska és a többi tesztelőnek.

Ha valami gebasz lenne hahózzatok :cool:
 
nem akarod kontrasztosabbra venni a hyperlink betűszínt a css-ben? Ez így most főleg sejtelmes, az én monitoromon legalábbis :D
 
A minisztériumi oldalakon szokott lenni egy ikon a gyengénlátóknak. Szerintem leccgonak is tegyünk be egy ilyet. :D
 
A minisztériumi oldalakon szokott lenni egy ikon a gyengénlátóknak. Szerintem leccgonak is tegyünk be egy ilyet. :D
kedves inadsz, remélem te könnyen felismered a szövegben elrejtett hiperhivatkozásokat.
Üdvözlettel:
A Szépkorú Letsgo
tumblr_inline_mjl0lqbOff1qclt3z.gif
 
Jogos az öregekre és a színtévesztőkre is gondolni kell :)
Nem gonoszkodom :) Javítok rajta csak minden mindennel össze van kötve. Átállítom a CSS-t és a tápozás is megváltozik a boltban :)
 
Délután nem volt gond, most így estére teljesen szétesett a fórum nálam. A modulok nincsenek a helyükön, és mindent egymás alá rendez design nélkül
 
Ajjajj,nagy a baj,eltűntek az értesítések ,az üzenetek ,s a főcím,minden ami eddig volt most nincs ,épp hogy csak írni tudok.(smiley helyett azt írja UNDEFINIED)most hogy csinálok mosolyt???
 
Nokián s60 rendszeren opera minivel nem látszik az új hozzászólásoknál az új hozzászóló nickje.
 
Viktor ,csak jelezném ,hogy az újdonságotok amit nemrég vezettetek be,ami azt a célt szolgálja ,hogy látszódjanak a hozzászólások száma fent a böngésző fejlécen ,na az most itt nekem nem műxik:((n)
Másnál esetleg ?????
 
Back
Oldal tetejére