• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Megneztem az “ugras az oldal tetejere” zold gomb ios-en ok. Valami masra gondoltal?

Hamarosan jon az uj forum engine es kap a forum is egy jobb mobilbarat skint a frissitessel ott ez nativ lesz ahogy nezem.

Az "Ugrás az oldal tetejére gomb" nem működik nálam ebben a Chrome verzióban: Verzió: 62.0.3202.29 (Hivatalos verzió) beta (64 bites)
 
@viktorlantos ,volt mostanában frissités????Tegnap óta csinálja azt ,hogy amint a lap aljára érsz ,és nyomnék egy "ugrás az oldal tetejére" gombot,nem csinál semmit.
Nem nagy sztori ,de ha sok az olvasnivaló ,így egyszerűbb visszajutni a tetejére.;)
 
Arra gondolok, hogy a chrome kapott egy frissítést pár napja. És néhány sciptet blokkol. Webmasteren már láttam erre nyomokat.

Innen is üzenem nekik, hogy eddig sem szerettem a böngészőjüket, ne így akarják megszerettetni. Annál régebbi bútor vagyok :)
Én még abból a korból származom amikor csak exporer volt, netscape meg opera talán :) Safari meg a chrome is élen jár a copatásban mostanság.
 
Kikaptam ezt a funkciót elég régóta volt velünk.
Betettem a válasz erre szöveg mellé egy text sort. Hahózzatok ha ez megoldotta a problémát.
PC-n teljesen OK, mobilon nekem nincs publicControls div, bár arra amúgy is jobb a Tapatalk.
 
Nálam el is tűnt az Ugrás az oldal tetejére gomb, ugyanúgy nem működött nekem sem az utóbbi napokban.
Szintén króm.
 
Back
Oldal tetejére