• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Elég sok funkciót frissítettem az elmúlt órákban. Tapatalk, beszélgetések stb.
Ha valami rendellenes dolgot találtok kérlek jelezzétek. A beszélgetéseket vezérlő progit érte a legnagyobb átalakítás. A fórum élete alatt már a harmadik tulaj kalapálja ezt a szoftvert és a mostani frissítéssel teljesen elköszöntünk a régi kódbázistól. A beszélgetések migrálva lettek, ahogy látom minden ok, remélem nálatok is.

Hamarosan egy nagy forum motor upgrade következik. Az alpha és beta állapotok után kezd stabil lenni a progi. De szeptember előtt nem hiszem, hogy lesz belőle valami.

Mára ennyi. Karbantartás off.
 
Nalunk az update ota mobilon (windows es android is) random nem toltenek be a forum oldalak. Pl fooldal vagy barmelyik topicra bokve elkezd tolteni 10-90% kozottig elmegy majd semmi. Reloadra megjavul. PCn nem tapasztaltuk ezt.
 
Nalunk az update ota mobilon (windows es android is) random nem toltenek be a forum oldalak. Pl fooldal vagy barmelyik topicra bokve elkezd tolteni 10-90% kozottig elmegy majd semmi. Reloadra megjavul. PCn nem tapasztaltuk ezt.


Ha jol ertem mobil nezet a gond? Legtobben tapatalkon mobilozunk, lehet ezert nem irra meg mas?
 
Nekem is vacakol androidról a fórum chrome-ban. Lassú, van hogy nem jön be egy-egy oldal.
 
Valoszinuleg az lesz, mi nem hasznalunk tapatalkot. Eloszor azt hittuk a net rossz itthon, de mobilneten is csinalja.

Azért fura, mert a fórum motor magjához ami a sablonokat vezérli és a sablonokhoz nem lett nyúlva. Csak a kiegészítő szolgáltatások frissültek.
Pl Tapatalkon én gyorsabbnak érzem picit az oldalt. Most vagy azért mert kevesebben vannak rajta vagy azért mert néhány régi kódot optimizáltak és most jobban fut.

A mobil verziót megnézem. De az új motorral az egész sablon és mobil világ is változni fog hamarosan.
 
Ha ez most jelentkezik tegnap óta, akkor lehet az is, hogy a Tapatalk frissítés után valami bekavar.
Minden mobilos betöltésnél felismeri a mobilt és ajánlaná a tapit. Lehet ez a check zavar be aki hagyományos módon böngészne. Vagy simán Tapatalk szabotázs, hogy megvedd a progit :)
 
Back
Oldal tetejére