• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Idegen szavakat is okosíthatna:confused:

Már be is írhatod a GA ga GA stb -re írja, hogy Green Aqua és már nem is kérdezik meg az újak, hogy mi az a ga
bba dc stb. végtelen lenne vele a meló.

Olyan szavakat lehet felvenni ami 100% hogy nem fordul elő mondatokban. Ezért betűket, szó töredékeket nem lehetne.
Mert ezt csinálná belőle a gép.

ga esetén:

magas helyett mas
agar helyett ar
stb

bba más, mert nincs ilyen magyar szó amiben ez a 3 betű így szerepelne. De a netes világban annyira elterjedt, hogy sokan ez alapján keresnék a megoldást.
ha lecserélem ecsetalgára, akkor a bba alapján nem lesz egyetlen találat sem a fórumon.
 
Akkor már csak az obszcén szavakra kellene valamit kitalálni. Mostanság sajnos kicsit divat lett a fórumon. Engem legalábbis nagyon zavar.
Élőben más, elismerem néha kicsúszik ez+az, de könyörgöm írásnál azért elég sok idő van arra, hogy átgondolja az ember mire is nyomja rá a "Válasz erre" gombot.
Ezúton is bocsánat a pusztító alpáriságom miatt! :)

Esetleg lehetne a csúnya szavakat cserélgetni valami ilyesmire, hogy "a hétszázát", "teringettét", stb... :)
Még vicces is lehet. :D
 
Nagyon támogatom,hogy a csúnya szavakra rámozduljon alapból az oldal.Viszont,hogy ne használhassak olyan szavakat a naplómban-amit legalább annyira magamnak írok mint az olvasóimnak-amilyet szeretnék, azt nagyon durvának érzem.Nem lehetne erről egy szavazást tartani?Vagy esetleg az a felhasználó aki nem szeretne ilyen szavakat látni az bekapcsolhatna egy szűrőt valami menüpontban?
 
A beágyazott képek linkjeit is javítja a rendszer, szóval ha a*ksi néven mentem el a képet, amit aztán feltöltök egy képtárolós oldalra, akkor az a link nem működik.
(Amúgy én nem használok ilyen szavakat, soha... :oops:) :)
 
A beágyazott képek linkjeit is javítja a rendszer, szóval ha a*ksi néven mentem el a képet, amit aztán feltöltök egy képtárolós oldalra, akkor az a link nem működik.
(Amúgy én nem használok ilyen szavakat, soha... :oops:) :)

Auuu ez jogos. (y)

Ettől függetlenül még mindig támogatom a tesztidőszakot.
Ha utáljuk 1 hónap múlva a közvélemény-kutatásnál jelezzétek.
Január végéig megy a teszt.
 
Ezúton is bocsánat a pusztító alpáriságom miatt! :)

Esetleg lehetne a csúnya szavakat cserélgetni valami ilyesmire, hogy "a hétszázát", "teringettét", stb... :)
Még vicces is lehet. :D

Én is ilyesmire gondoltam, vagy esetleg valami hosszabbra amin lehet röhögni :D pl egy egy káromkodás helyett beírni hogy : "a déli bábos Hortobágyon szól a zene szó..."
 
Elkezdtünk kicsit rendet vágni a topikok és a tartalmak között. Minden gyűjtőben ki lesznek emelve a fontosabb témák.
Az idén pótoljuk a hiányosságokat és kicsit rágyúrunk a segítségekre is, hogy jobban megtalálható legyen minden. Ezek a változások folyamatosak lesznek a következő időszakban.
 
Csak tesztelek: Étkező garnélatúra. :D (az eredeti). Az biztos, hogy ilyen bútorokat senki sem fog hirdetni a keres/kínál topikban. :D De attól még otthon garnírozhat az illető rajta. :) Ha csak a közelben nincs egy garnizon.(gar-nizon)... na jó nem poénkodok tovább, meg elfogytak a szavak. :D
Egyébként látszik, hogy jól megráztátok magazokat az új évre és sok hasznos fogadalmat tettetek. :p(y)
 
Utoljára módosított:
Van egy új topik ahol nem engedélyezettek a hozzászólások (nekem legalábbis). Ez szándékos vagy véletlen nem tudom. : Fontos - Víztesztek - teszteljünk!
Ha szándékos nem szóltam!

Feloldottam. Néhány topiknál van vagy lehet ilyen. Ahol nem szeretnénk ha elterelődne a beszélgetés. A kérdéseket külön témákat meg lehet utána beszélni egy külön topikban, de a gyűjtő így mindig ott lesz olyan formában ahogy született :)
Nah mind1 most kinyitottuk aztán ha nagyon elszáll a dolog átgondoljuk megint. :)
 
Nem lehet az idokorlatot rovidebbre venni?
Jo lenne irni az adok-veszek teruletre. Uj akvárium berendezese, most lenne a legfontosabb. :)
 
Nem lehet az idokorlatot rovidebbre venni?
Milyen időkorlátról beszélsz, én 24 (mostmár 25) bejegyzéssel ezt nem is értem:cry::ROFLMAO:

ui: hip-hip hurrá bentvagyok!
Azért ketten együtt hozzuk a statisztikát! ;) :whistle:
 
Nem lehet az idokorlatot rovidebbre venni?
Jo lenne irni az adok-veszek teruletre. Uj akvárium berendezese, most lenne a legfontosabb. :)

Tudom, hogy fontos minden jó üzlet, de meg kell értenetek, hogy a fórum elsősorban nem erről szól. Az időkorlát nem véletlen van kitalálva. :jimlad::blackalien::jimlad:
 
Sziasztok!

Most regisztráltam, bocsi, hogy nem bemutatkozással kezdek, de véletlen nem azt a nevet adtam meg amit szeretnék, ezt hogy tudom megváltoztatni? Esetleg egy morderátor tud nekem segíteni ebben?
Köszönöm!

Üdv: Gergő
 
Back
Oldal tetejére