• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Hát az oldal fejlesztésével kapcsolatban elég sok ötlet felmerült bennem az átláthatatlanság miatt, de most nincsenek annyira összeszedve a gondolataim, hogy egy esszét írjak róla:D Bár nagyon jól működik azért még lehet javítani a felhasználói élményen:D (mindig a tuning....)
Történetesen most az jutott eszembe, hogy felhasználók listájához lehetne keresést csinálni, ahol lehetne szűrni lakóhely, legutolsó aktivitás, csatlakozás időpontja szerint (nekem jelenleg az jutott eszembe, hogy rákeresek a győri ill. környéki akvakertészekre...)
 
Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy ha valakinek a profil oldalára kattintok, akkor lehet valahol látni, hogy milyen akvárium naplói vannak? Csomószor jártam úgy, hogy tetszett az aláírásban lévő akva képe, rákattintottam és vagy nem történt semmi, vagy a flickr oldalra dobott, néha-néha a naplóba.

Jó lenne egy helyen megtalálni a tagok profiljában a naplóit.

Köszi
 
Most csak tippelek, mert telefonrol vagyok, de nincs olyan lehetőség, hogy a felhasználó nyitotta topicok? Ott meg lehetne találni. Egyébként csak úgy lehet ha a user a Bemutatkozó részbe bele rakja a napló linket. De amikor a tartózkodási helyet sem sokan töltik ki, akkor ez nem fog működni.
 
Most csak tippelek, mert telefonrol vagyok, de nincs olyan lehetőség, hogy a felhasználó nyitotta topicok? Ott meg lehetne találni. Egyébként csak úgy lehet ha a user a Bemutatkozó részbe bele rakja a napló linket. De amikor a tartózkodási helyet sem sokan töltik ki, akkor ez nem fog működni.

Szia!

Olyat találtam, hogy xy összes topikjának vagy bejegyzésének keresése, csak épp ott a sok infó között elvész a napló.

Az persze megoldás lenne, ha mindenki belerakná az aláírásba vagy valami jól látható helyre a profil oldalon, de nem mindenki olyan dicsekvő, mint én :p
 
Szia!

Olyat találtam, hogy xy összes topikjának vagy bejegyzésének keresése, csak épp ott a sok infó között elvész a napló.

Az persze megoldás lenne, ha mindenki belerakná az aláírásba vagy valami jól látható helyre a profil oldalon, de nem mindenki olyan dicsekvő, mint én :p
Szerintem amit Dani mondott, az működik.
Rámész az illető profiljára, majd hozzászólások, legörgetsz az aljára és ott az "*** összes topikjának keresése", itt pedig egyszerűen látod, hogy melyiket nyitotta a naplók között. De ha megnézed azért az aktívabb kertészek zömének az aláírásában benne van a napló link is. ;)
 
Ok. Én olyan típusú tag-ekre gondoltam, hogy egy hozzászólásban megemlítek valakit, az kap egy értesítést - márha @-el íron a loginnevet.
 
Bekapcsoltuk a topik cimkézést. Mostantól saját topiknak tudtok cimkéket adni. A cimkék további tartalmakhoz vezetnek majd.

Jelenleg is sok cimke van már a rendszerben. Ezért ha elkezditek beírni, hogy növényes akvárium akkor feldobja a már létező cimkéket amit csak ki kell választani.
Egy topiknak több cimkéje is lehet.

Példa:
Szűrés a növényes akváriumban | Magyar Akvakertész Fórum
az oldal alján csomó cimke van. TAGS. Ezekre kattintva minden olyan oldal feljön ami használja a cimkét.

pl növényes akvárium szűrése cimke ezeket az oldalakat dobja fel jelenleg:
növényes akvárium szűrése | Magyar Akvakertész Fórum

elég hasznos pláne ha a tartalmak jól vannak cimkézve.

Pl egy napló nyitásnál érdemes bedobni cimkébe az aljzatot, tápot, technikát, növényt, halakat így pillanatok alatt megtalálnánk mondjuk hogy ki használ még Tropica táptalajt.
Vagy éppen Malaya aljzatot. Kinél van zöld neon vagy CRS Garnéla.

Ilyenekre jó a cimkézés. Lehet már meglévő naplókat nem tudtok cimkézni, de új topikot igen.
Ha a meglévő nem megy kérlek jelezzétek és megpóbáljuk orvosolni.

:)
 
Vesszőt tegyél köze és akkor új tag lesz. Mindegyiket külön.
 
csak sokallom a 3 darabot egy cuccra, 7 marad a többire: felvinném a növényeket, az aljzatot, szűrőt, fűtőt, és az akvárium "fajtáját" (low-high...)
 
Taggelés jó ötlet. A többieket is bííztatnám erre.

Amikor cimkézel a rendszer feldobálja írás közben a már felvitt cimkéket, így minimális lesz a 2x felvitt cimke aránya.
És hogy miért jó ez? Mert a végén kiemeljük pl az Amanda Lazac cimkét vagy a La Plata dekorhomokot és pillanatok alatt meglesznek az akváriumok amiben ez van.
 
A nevem alá, hogy tudnám kitenni a naplómat? Hogy minden egyes hozzászólásomnál látszódjon mint a többieknél?
 
A nevem alá, hogy tudnám kitenni a naplómat? Hogy minden egyes hozzászólásomnál látszódjon mint a többieknél?
Kattints a profilodra,utána az "Aláírásra".Ott tudsz képet is feltenni.De kicsi legyen,mert nem veszi be a rendszer . Kb akkora,mint amik általában látszanak az aláírások alatt.
 
Back
Oldal tetejére