• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Nem túl jó a kereső, szótöredékre nem keres, csak pontos egyezésre. Gondolom, a pipát kivetted, ahonnan ki kellett ("keresés csak ebben a fórumrészben"). Ha címben keresel, akkor használd a "Kérdésed van?" menüpontot, az frankó. Google is jobb keresésben, ha beírod a keresendő szó mellé hogy akvakertész.
Ha google-ban akarsz keresni itt akkor használd site: kifejezést

Hasonlítsd össze:

Édesvízi garnélák akvakertesz

Édesvízi garnélák site:akvakertesz.hu
 
Szervusztok!
Mit kell beállítani ahhoz, hogy ne kapjak semmilyen értesítést az e-mail címemre? Már minden pipát kiszedtem, de rendületlenül jönnek az értesítések. A fórumot és a személyes üzeneteimet minden nap olvasom (többször is), ezért az e-mail-es értesítés nekem felesleges.
Köszönöm.
 
Szervusztok!
Mit kell beállítani ahhoz, hogy ne kapjak semmilyen értesítést az e-mail címemre? Már minden pipát kiszedtem, de rendületlenül jönnek az értesítések. A fórumot és a személyes üzeneteimet minden nap olvasom (többször is), ezért az e-mail-es értesítés nekem felesleges.
Köszönöm.
Telefonon vagy gépen használod a fórumot amikor értesítést kapsz?
 
PC-n. Okos telefonom nincs. Az Outlook-ban be lehet állítani a szabályt, hogy ne fogadjon bizonyos feladótól, de a Gmail-on, nem lehet, vagy nem tudom hogy kell.

Valahol le lehet iratkozni teljesen. Erre biztosan nem az outlook meg a gmail a megoldás.
Itt a fórumon is volt szó többször róla, hogyan lehet leiratkozni az értesítőkről.
 
Sziasztok!

Kezdő kérdés, de hogy tudok képet feltölteni, mondjuk a PC-ről és nem netről?

Köszi,
Attila
 
Nekem kb 1 hete elromlott az "értesítés". Nem állítottam semmit. Nem írja fentre a piros számot, hogy hány topichoz jött újabb üzenet. De inkább úgy fogalmaznék, hogy hektikusan választja és nagyon keveset. Van egy egyes szám, s az valóban új, s jobb oldalt az "új bejegyzés"-nél látom, hogy pörögnek a topicok amikre fel vagyok iratkozva. De azt se mondhatom, hogy teljesen leállt ez a funkció, mert napi 1 levelet kapok meg napi 1-2 piros értesítést a 20-30 helyett. Többségében levél nélkül iratkozom fel. Talán azokra kapok csak visszajelzést pirossal ahol levélküldés is van? Ezt nem tudom.
 
Kicsit konkrétabban ma reggel kellett volna kapnom ezekből a topicokból, de nem kaptam:

Építsünk akváriumvezérlőt Arduino-ból
king kong
jazz

Értesítési listát lenyitva azt mondja tegnapi az utolsó ami történt.
 
Back
Oldal tetejére