• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Flickr - hogyan használjuk

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Úgy láttam még nincs topicja.
Elég sokan használjuk, szerintem a legjobb fotómegosztó, feltöltő oldal.
Lehet másokat követni és látjuk a friss képeit, hozzáadni tagokat a Family, Friend kategóriához és be lehet állítani, hogy csak ők lássanak egyes képeket.
Aranyos amikor minden belépésnél más nyelven köszön, nekem utoljára kutyául és amikor tölt olyanokat ír, hogy 'sugárhajtómű bemelegítése' :)

Most azért nyitottam neki topicot, mert aki már Pro felhasználó azt karácsony alkalmából +3 hónappal megajándékozza a Flickr, teljesen ingyen.

Ha jól emlékszem akkor a 100. fotó feltöltése után évi 25€, hogy Pro User legyél. Ezt vegyétek figyelembe.

Welcome to Flickr - Photo Sharing
 
Annyival kiegészíteném Danit, hogy én bár nem voltam Pro felhasználó, de már régóta közel járok a 200 darabos limithez. Mivel most nem akartam pénz áldozni a Pro-ra váltásra, így óvatosan töltögettem fel, nehogy elérjem a 200-at.
Most karácsonykor viszont nekem is felajánlták a Pro-ra váltást ingyen, 3 hónapra.
Kedves gesztus, köszönettel elfogadtam.
 
Nézegetem a Statokat és nem értem, hogy egy-egy nap miért ennyire kiugró. Mondok két példát Jan. 5. 25 nézelődő; jan.6 151 megtekintés. A múltkor pedig egyik nap 70-80 nézelődő, másnap 303 o_O Ami még érdekes lehet, hogy 83%-a a megtekintésnek Flickr keresés, 8% pedig Google, Akvakertész 1% :) De látszik, hogy a legtöbben a Flickrről jönnek.
 
V. neked mennyi az átlagmegtekintés? Te azért sokszor annyi képet töltesz fel, mint én és GA képek is ott vannak.
 
V. neked mennyi az átlagmegtekintés? Te azért sokszor annyi képet töltesz fel, mint én és GA képek is ott vannak.

Lehet belinkelték valahol a fotódat.

Nekem pl tegnap 1700 megnézés... eddig all-time 1 millio 250 ezer (y)
Tegnap 88% flickr volt. Szóval nálam is sok a flickr nézés. De lehet ha linkelem a jpg-t direktbe az is flickr-nek számít
 
Lehet belinkelték valahol a fotódat.

Nekem pl tegnap 1700 megnézés... eddig all-time 1 millio 250 ezer (y)
Tegnap 88% flickr volt. Szóval nálam is sok a flickr nézés. De lehet ha linkelem a jpg-t direktbe az is flickr-nek számít

Az All-time megtekintésed durva nagyon.

Most megnéztem a FAQ-ban, hogy miből állnak a megtekintések. Ezt írja "Please note that views to the actual image file itself (.jpg) or views on external sites won't count in your views," a .jpg nem számít.
 
Az All-time megtekintésed durva nagyon.

Most megnéztem a FAQ-ban, hogy miből állnak a megtekintések. Ezt írja "Please note that views to the actual image file itself (.jpg) or views on external sites won't count in your views," a .jpg nem számít.

akkor mégdurvább. nah akkor kénytelen leszek beszúrni rendesen.
 
Sziasztok!
Az mitől függ, hogy a kép alatt látszik-e milyen géppel, milyen beállításokkal készült a fotó? A sajátjaim közül a legtöbbnél nincs meg ez a mező, de van ahol igen. Arra persze már rég nem emlékszem, mit csináltam másképpen....
 
Csak Yahoo-s e-mail címmel lehet regisztrálni Flickr-re? Mert akkor kénytelen leszek csinálni egy új yahoo-s fiókot is:/
 
Feltöltöttem egy 3700 px széles képet, 4k tv-n szerettem volna megnézni, jó nagyban. Hiába kattintok a képre, kb 2200 px széles képet mutat, körben meg egy nagy üresség. Ha letöltöm eredeti méretben, akkor rendben megvan a 3700px szélesség. Mit csinálok rosszul, miért nem látom a tv-n eredeti méretben?
 
Feltöltöttem egy 3700 px széles képet, 4k tv-n szerettem volna megnézni, jó nagyban. Hiába kattintok a képre, kb 2200 px széles képet mutat, körben meg egy nagy üresség. Ha letöltöm eredeti méretben, akkor rendben megvan a 3700px szélesség. Mit csinálok rosszul, miért nem látom a tv-n eredeti méretben?

Valszeg nem engedi a flickr.
 
Back
Oldal tetejére