• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Félkész rozsdamentes szűrő

bege

Nézelődő
Sziasztok!

Úgy másfél éve hozzákezdtem egy rozsdamentes szűrő gyártásához. A hengert egy 170mm átmérőjű és 400 mm magas cső adta, melynek 3 mm a falvastagsága. Erre hengerítettem egy nyak részt. melyekre a béka zárakat csavaroztam föl M4-es süllyesztett belső kulcsnyílású csavarokkal. A békazárak húzó ereje menetesen állítható. A talp egy 4mm vastag rozsdamentes lemez lézerrel kivágva és esztergán letörve a pereme. a talp 5-5mm-rel nyúlik túl a szűrő palástján. Az ülepítő rács is ki lett vágva. A pumpa is meg van.
Itt meg állt a projekt. Szerintem magamnak soha nem fogom befejezni, de ha valaki szeretne egy szép rozsdamentes szűrőt, az írjon rám, neki nagyon szívesen megcsinálom, de az ő segítségével. (Milyen pumpa, milyen szívó, nyomó cső, stb.)
A hegesztések savazás, szappanos mosással, majd polírozással lesznek megtakarítva.
Remélem valakinek meg fog tetszeni és nem kell belőle vázát csinálnom. :)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére