• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

BalazsSz

Tapasztalt kertész
Fekete Neocaridina valtozatok

Sziasztok.
Ugy lattam nincs kulon tema nekik es egyebkent is eleg ritkanak szamitanak, vagyis nem minden uzletben lehet beloluk talalni, meg a ga-ban sem tudnak beszerezni belole perpillanat.

Tenyleg csak arrol van szo, hogy nem olyan nepszeru a szin vagy van valami mas buktato a dologban?
Valoban olyan instabil ez a valtozat hogy legtobbszor mas szinuek lesznek az utodok?

Kivancsi lennek kinek milyen altipussal volt / van tapasztalata. Illetve hogy hol sikerult szert tenni ra.

Van itt koztunk olyan aki tart belole valamilyet?

Johet minden tapasztalat.
 
Nekem mondjuk pont van. :D De elég kevesen vannak. :) Nem túl instabil a színük, szerintem. Mondjuk nálam vagy egy éve nem volt utód. :) Úgy is mondhatnám, hogy egy éve a 💩-áér tartom őket. :D
Jó ehhez hozzá tartozik az irdatlan nagy "trehányságom" is, mivel a költözés és egyéb herce-hurca miatt annyi időm sem volt rájuk, hogy kész csoda, hogy maradt belőlük hír vivő. De majd most bedurranak!
 
Nekem egy darab fekete volt, ami potyautasként jött amanokkal. :) sajnos csak kicsit több mint fél évet élt nálam.
Valószínűleg a kékből nemesítették tovább, mert néha volt egy enyhe kékes csillogása.
lehet hogy egyszer veszek még, mert szép volt. most én sem látok beszerzési forrást. javaslom inkább a "garnélát keres" topicban érdeklődj.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére