• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Február 4. Luigi esemény

Kedves 'Látogatóink':
@matrai ,@Evereka,@kuchi,@Matyi,@A.kavicsos,@Mardifunk,@xspirit ,@ideoda,@Molnár Béla ,@keszalvo,@Victor,@Szili-Kis József ,@hnorbi,@Greg Filth ,@Molroth ,@Scar ,@porsolyka ,@Szabó Henrik ,@Etele,@BBálint ...-ha valakit kihagytunk volna akkor elnézést!
Egyeztetés céljából kérünk Titeket, hogy vagy itt vagy személyes üzenetben jelezzetek vissza, hogy hányan és hány órára jönnétek hozzánk szombaton!
Köszönjük: Niki, Atti
Köszi, hogy gondoltatok rám, nagyon aranyosak vagytok! De a mostani összejövetelt kihagyom, így majd máskor látogatok el hozzátok ;) .
 
Kedves 'Látogatóink':
@matrai ,@Evereka,@kuchi,@Matyi,@A.kavicsos,@Mardifunk,@xspirit ,@ideoda,@Molnár Béla ,@keszalvo,@Victor,@Szili-Kis József ,@hnorbi,@Greg Filth ,@Molroth ,@Scar ,@porsolyka ,@Szabó Henrik ,@Etele,@BBálint ...-ha valakit kihagytunk volna akkor elnézést!
Egyeztetés céljából kérünk Titeket, hogy vagy itt vagy személyes üzenetben jelezzetek vissza, hogy hányan és hány órára jönnétek hozzánk szombaton!
Köszönjük: Niki, Atti
Sziasztok! 12:45re mennénk ha nektek is jó és ketten. ;)
 
Kedves 'Látogatóink':
@matrai ,@Evereka,@kuchi,@Matyi,@A.kavicsos,@Mardifunk,@xspirit ,@ideoda,@Molnár Béla ,@keszalvo,@Victor,@Szili-Kis József ,@hnorbi,@Greg Filth ,@Molroth ,@Scar ,@porsolyka ,@Szabó Henrik ,@Etele,@BBálint ...-ha valakit kihagytunk volna akkor elnézést!
Egyeztetés céljából kérünk Titeket, hogy vagy itt vagy személyes üzenetben jelezzetek vissza, hogy hányan és hány órára jönnétek hozzánk szombaton!
Köszönjük: Niki, Atti
Köszi a meghívást:)) 1 óra körül mi is csatlakoznánk @star67 kolléganőmmel, hogy erősítsük kicsit a női mezőnyt;)
 
A Béla nekem azt mondta, hogy nem jön.
Úgy néz ki, hogy a veresi/veres környéki brigádot én hozom, szóval egyszerre támadunk majd.
 
Látom egyébként is alakul a "menü". Gondoltam rá, hogy viszünk kókusztekercset... :rolleyes:Szeretnétek?
Naná!:D De milyen érdekes, hogy én is pont azt terveztem csinálni!-Azért ha más csinálja, akkor sokkal jobban esik....-úgyhogy előre is köszönjük!(y)
 
Nagyon aranyosak vagytok!

Meglátom hogy tudok elszabadulni itthonról, igazából hétvégén Zsigát a délutáni alvásra mindig én rakom le, kiköveteli :) szóval sanszos hogy csak 3-ra érek ki a GA-ba.

Ha mégis előbb elszabadulok, akkor szerintem rátok csörgök!
 
Back
Oldal tetejére