• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

tetszik bizony és ha majd patinásak lesznek a kövek és a háttér, még jobban fog tetszeni(y)
zöldet nem terveztek bele? vizikehely, anubias barteri nem esélytelen, de mbunáknál biztosíték nincs semmire, csak a mozgalmas színkavalkádra;)
...azért a rőzse kupacod is bejön ám;)
Köszi!Nem lesz benne zőld egyenlőre.100 km-re van tölem sokat nem fogom látni.sajnos.:(
 
Az előtérben a glosso 80 centit kúszott 4-5 hónap alatt.még tetszik is,így hagyom hogy benője.
 
Utoljára módosított:
Hm, mennyit de mennyit számít hogy - ha jól látom - a magassága 40 és a mélysége 50 centi... :( Jó értelemben. :)
 
Igen szép eredmény CO2 nélkül!

Kemény vizet használsz? Mintha lenne egy kis kálcium lerakódás a víz szintjénél. Hogyan tápozol?
Igen.Csapvizes.Hetente kb12-15 liter párolog.Lusta voltam visszatölteni.A tetra kendővel le lehet törőlni.
 
Brutálisan gyönyörú az aki!
Főleg az előtte-utána képnél szembetűnő a dolog. És főleg, hogy low-tech.
Grat hozzá!
 
Sziasztok!tegnap nagytakarítottam.a szűrőből kidobtam az ehfimech-et és betettem helyette 3 liter substrat pro-t.+cseréltem a purigent 250 ml+szivacs+perlon.
a víz sokkal átlátszóbb lett,a sok fa szinezett már kicsit.viszont valamiért kicsit opálos maradt így 1 nap után is.mitől lehet?nincs kedvem szétszedni máris a szűrőt,remélem minden jól áll benne.csináltam képeket.átméretezek párat és felteszem.
 
Értem, hogy még megy az akváriumban, de mielőtt teljesen szétszeded, akkor az akvárium leszívott vizét engedd egy tiszta vödörbe és ebbe tedd bele a szűrőd ki és befolyó ágát és járasd addig, míg az új akváriumodat nem készítetted el és nem töltötted fel vízzel, mert 20 perc állás után a bacikultúrád kipusztul a szűrődből és akkor hetekig várhatsz, míg újra benépesülne!
20 perc allas utan meghalnak a bacik?

Tapatalkkal küldve az én MotoG3 eszközömről
 
Szia! Nagyon tetszik az akvád, hasonló méretű lowtech növényest tervezek, csak még a technika nem áll rá készen. A növényválasztásodból lehet fogok puskázni :) bár cryptok amúgy tuti befutók nekem is.
 
Back
Oldal tetejére