• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Faragjunk köveket

viktorlantos

Alapító
Admin
Az ADA egy érdekes lavinát indított el a pár éve készített Unzan köveivel. Várható volt hogy ez a dolog sok helyen visszaköszön majd a hobbisták között.

Aki sok kővel dolgozott korábban, biztosan bosszankodott már a formán, barázdán, mintázaton. Legtöbbször 5-10x annyi sziklából lehet csak nekünk megfelelő látványt építeni, mert a többség egyszerűen nem felel meg az elképzelésnek.

Lehet a kő tökéletes lenne, egy kis extra mintával, vagy csak meg kellene igazítanunk hogy passzoljon a mellette lévő kövek erezetéhez.

Fabian posztolt egy videót nemrégiben egy ilyen faragós megoldásról. Gondoltam bedobom ide, mert biztosan használva lesz a következő években.

Amíg természetes és szép, kiegészíti a látványt addig szerintem nagyon jó dolog. Ki csinált már hasonlót?
Most nem a kalapácsos törős megoldásra gondolok hanem az ilyen kis finomságokra.

 
Furcsa,mert lehet,ha látnám,hogy akváriumban hogy néz ki,már más lenne a véleményem,de ez így ebben a formában kifejezetten természetellenes! :D
 
Kíváncsi lennék rá, hogy a feleségem műkörmös mikromotorja is elég erős-e ehhez. :) Sajnos sejtem mit szólna a felvetésemre.
 
Előszőr azt hittem túl halk a videó azért nem értem, aztán felhangosítottam és rájöttem a nyelvet nem értem, viszont a fúró 6000 dB-vel indult :woot: :doctor:
azt hiszem kell hozzá maximális türelem és térlátás, hogy tud mi lesz belőle a végén....
 
Nem győzött meg igazán, ennél szebb dolgokat lehet találni a természetben egy séta közben.
 
Back
Oldal tetejére