• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy tale update - nevet később kitálalok... :)

Te mit kezdenél ezzel a sarokkal?

  • - odatennék egy könyvespolcot

    Votes: 4 10.5%
  • - odatennék egy hifit

    Votes: 1 2.6%
  • - odatennék egy nagy virágot

    Votes: 1 2.6%
  • - naná, hogy egy akváért ordít :)

    Votes: 32 84.2%

  • Total voters
    38
A benészedést a beáztatás sem biztos, hogy megelőzi, esetemben 1,5 év után kezdett el újra "nyálkasásodni" a szőlőgyökér. Gondolom ahogy kezdett bomlásnak indulni, felszínre kerültek addig letokolt szerves anyagok... Érdemes valami anyaggal is előkezelni. Állítólag a csersavpor jó lehet, de hallotam hidrogén-peroxidos vagy Neomagnol-os áztatásról is. Utóbbit természetesen klórtalanítani kell.
carbo jó lehet?

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
ADA Phyton Git a te barátod, Viktoréknál ha kezelték vele a fát, soha nem penészedett.

Viváriumot meg irigylem piszkosul, csuda dolog lehet belőle, figyelem az alakulását! :)

RE: az meg külön öröm hogy a párodnak van eszköze és affinitása heggeszteni. Nekem az eszköz hiányzik sajna, fél évig volt kölcsönben nálam egy inverteres cucc, de most is kéne pár dolgot hegeszteni. :(
 
ADA Phyton Git a te barátod, Viktoréknál ha kezelték vele a fát, soha nem penészedett.

Viváriumot meg irigylem piszkosul, csuda dolog lehet belőle, figyelem az alakulását! :)

RE: az meg külön öröm hogy a párodnak van eszköze és affinitása heggeszteni. Nekem az eszköz hiányzik sajna, fél évig volt kölcsönben nálam egy inverteres cucc, de most is kéne pár dolgot hegeszteni. :(
Köszi a tippet, megnézem azt is, meg a forrázást is, és lesz valamelyik! A hegesztést együtt csinálták egy barátunkkal, de lassan egy vizsgaműnek is elmegy, ahogy alakul, nemhiába én találtam ki :) szidtak is érte rendesen :D meg a bútorlapot is ők csinálták, utána lépünk majd mi a színre apuval, már alig várom :) :)
 
Back
Oldal tetejére