• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Fabulous Decay

Mondjuk a Walkingfarmon majdnem több képet találtam!Lehet,hogy a Kinaiak megmahinältäk az oldaladat?
hát GERONIMO, lehet, hogy megszüntette ez az átkozott flickr az accountomat? Amikor elkezdtek a yahoo accounttal bohóckodni, én akkor vesztettem el a fonalat, mert nem vitt rá a lélek, hogy yahoo accountot IS csináljak magamnak. De azt nem gondoltam, hogy így likvidálják az egész cuccot :DD
 
ae3e6717c9a7a088506e7bde2c4714c0.jpg


fordítottam egyet rajta :)
 
És mi lenne, ha csak homok lenne alatta? Amano style

Jah és karira kérj egy rendes lámpát vagy csapd fel a teszt ledet még az is jobb ennél a birodalmi lépegetőnél :)
persze, körben homok, az világos, de a kövek mögé elvileg föld jön :)

hát igen, ez a lámpa nem az ideálom nekem sem
 
valami olyasmit susogtak a madárkák, hogy következőre maradsz az üveg magasságánál, nem mászol ki belőle..: :)
 
valami olyasmit susogtak a madárkák, hogy következőre maradsz az üveg magasságánál, nem mászol ki belőle..: :)
képzeld próbálkoztam olyan dekorokkal is, de nem tudok ettöl a micsodától elszakadni. Lehet, hogy most komolyabban is veszem a tetejét, hogy így több a hely
 
Remélem az új akvám is lesz ilyen szép a végén.

Már a start is jobban indul :)

Persze a végső képnél azért magas a léc. Az előző eléggé ott volt.
De azóta csak nem múlt el nyomtalanul az elmúlt 1-2 év napi kokedama edzése :) Növénnyel kelsz fekszel. Szép lesz ez is.... ha nem szakad le ez a randa szekrény időközben :D:p
 
A régi képet nem akartad kinyomtatni keretezni némi fehér térrel körülötte? Bármikor ránézek olyan érzésem van hogy ezt úgy a falon el tudnám nézegetni :)
 
A régi képet nem akartad kinyomtatni keretezni némi fehér térrel körülötte? Bármikor ránézek olyan érzésem van hogy ezt úgy a falon el tudnám nézegetni :)
nem, ez sosem jutott az eszembe :D
de egészen fura helyeken lehet megtalálni a weben, ez a chilei a kedvencem, ami kemény választás elé állítja a kezdő akvaristákat:
novatos-2y9xf178ps2zhgzoeuhm2o.jpg

Before-After of the day :)
 
Back
Oldal tetejére