• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Fabulous Decay

letsgodisco

Szakértő
Szakértő
tumblr_mvvc46VRaG1rfc73zo1_1280.jpg


Most már belátható az idő, hogy megduplázzam az akváriumaim számát -- itt kezdek gondolkodni, hogy mi legyen. Nem lesz érdekes, inkább magamnak logolok.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Első probléma a bútor. Az előző akváriumomat egyszerűen rátettem a nagyitól örökölt komódra, de most nincs ilyen szabad felület.
A tipikus bolti akvárium bútorok helyett bármikor inkább 7 év szibériai kényszermunkát választanék
Az ADA stílus az egyáltalán nem ennyire tragikus, de nagyon nem illik a lakásba.
Minden más rohadt drága és/vagy nem praktikus.

Most láttam ezt, 15-ért, ami egészen csodálatos, a lapja 60x42-es, de sajnos csak 55 centi magas. Viszont tök olcsó. Sőt, kettő is van belőle (mondjuk ez nem tudom pontosan miért fontos, de jól hangzik :D)
601248_10151483319778622_437766432_n.jpg


Lehet, hogy meg lehetne oldani az alsó szögvasak toldásával, hogy stabil legyen, és legalább 75-80cm magas.
:love:
 
ez azé kemény :)

egyébként ahogy nézem, alul a szögvasak csak oda vannak heggesztve, nem teljes magasságúak, le kéne flexelni őket és egész zártszelvényeket tenni rá, alul kerettel merevítve.
 
Nekem bolti bútorom van, teljesen meg vagyok vele elégedve. :)
Ez a fémszekrény úgy zörögne, mint a radai rosseb.. :p
 
Ez a fémszekrény úgy zörögne, mint a radai rosseb.. :p
igen, és rozsdásodna is -- a szépséget nem adják ingyen :D
azért keresek még, ne aggódjatok :D
A bolti bútorban pont az a csapda, hogy nagyon praktikus, ezért könnyen elcsábul az ember :)
 
Kicsit rendhagyó bútor, de azért nem rossz!:D Mondjuk meg kell hack-elni, hogy a szűrő belemenjen. A nappalid dísze lesz, ez nem kérdés!:D
 
Hát ez nagyon vagány! Főleg ha valami high tech cuccot raksz rá!! Szuper ötlet!(y)
Persze a sárga színt el kell tüntetni!! A kopottság maradjon!
hogy mondhatsz ilyet :) ez a csodálatos kopott pasztell narancs a legjobb az egészben :D
 
szekrényke sajnos élőben inkább volt redvás mint patinás.
Sajnálom, hogy nem lesz meg az a szekrény! A sarkait meghosszabbítva felfelé szögvasakkal, egy redvás(direk berozsdásíott, narancs festékes)fémkeretes akváriumot tudnék rá elképzelni, ami egybe van a szekrénnyel. Marha jó kontrasztot adna a legújabb LED technikával, ami egy csakugyan leharcolt valami fémdobozba kapna helyet és egy minimal iwagumi elrendezéssel, narancssárga rozsdás halakkal :D. Kár, hogy nincs műhelyem, hegesztő aparát, tuti belevágnék. "Scrapheap Challenge" kódnéven futna a project :hungry:
 
Szerintem jó lesz, én még legóznék két oldalon a felső kövekkel, talán magasabbra állítanám őket úgy, hogy a talaj szintjével nagyobb szöget zárjanak be. Érdekesebb lenne, ha nem vízszintbe lennének vagyis párhuzamosak a talajjal.
Lassan kibököm amit akarok. Ugye érted? :LOL:
 
Szerintem jó lesz, én még legóznék két oldalon a felső kövekkel, talán magasabbra állítanám őket úgy, hogy a talaj szintjével nagyobb szöget zárjanak be. Érdekesebb lenne, ha nem vízszintbe lennének vagyis párhuzamosak a talajjal.
Lassan kibököm amit akarok. Ugye érted? :LOL:
értem, persze -- játszom csak egyelőre, nem hiszem, hogy akár csak hasonlítana is majd erre a végén :)
Szólok majd, ha élesedik!
 
Ott tartunk, hogy még mindig nem tudok semmit, talán 36*36*36-os kocka lesz inkább - ez a szekrényke sajnos élőben inkább volt redvás mint patinás.
viszont mit szólnátok egy 40 vagy 50 cm átmérőjű wabi tálhoz? :D:D
1011049_10151672869858622_1184006640_n.jpg


Ezt jó volna minél előbb megvalósítani-lets-goooooo:ROFLMAO:!!
 
Back
Oldal tetejére