• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Exotica kiállítás 2009 június 6-7 között Ausztriában

Ahogy jobban megnézem lehet a mostani kiállítás inkább hüllőkre koncentrál, de nálam okosabbak majd kijavítanak.
 
Bár én se az vagyok, aki a legpontosabb információkkal bír erről a rendezvényről, de mégis tudatában vagyok néhány hitelesnek mondható adatról a rendezvénnyel kapcsolatban (Ugrosáska, Szentgyo).
Ez a kiállítás is az Exotica nevet viseli, de egyáltalán nem a Bécsben megrendezett körülményeket adja, főleg nem nekünk akvaristáknak (akvakertészeknek). A rendezvény, mint ahogy Viktor is mondta, a hüllőkre van kihegyezve. Az akvarisztika egy börze szinten lesz csak jelen, de annak is, korábbi tapasztalatok alapján, elég gyenge a színvonala. Mindenki döntse el maga, hogy ennek fényében meglátogatja-e a helyszínt, én úgy gondolom, hogy messziről nincs nagyon értelme odautazni.
De én is várok egyéb infót, mert amúgy lett volna kedvem kinézni.
 
Na megtudtam még több infót az Exoticával kapcsolatban. Ahogy hallottam, hal különlegességek nem nagyon lesznek, de növények, felszerelések, kiegészítők annál inkább. A hivatalos oldalon el lehet olvasni a részleteket.

Ez a hivatalos honlap az aktuális rendezvényről:
http://www.exotica.at/uk/visitors_arenanova.html


Úgy néz ki, hogy mégis kinézünk Szentgyoval, ha valaki más is így döntene, akkor szóljon, karavánba is verődhetünk. :)
 
Back
Oldal tetejére