• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Exotica, Bécs

Srácok, ez engem baromira érdekel. Viktor nem kell kocsi, nekem van! Kombi, úgyhogy pakolhatjuk :D

Szóval ha összejönne még 3 ember mehetnénk. Jelentkezők?
 
Üdv !
Keszthely,Sümeg,Sárvár,Sopron Bécs útvonalra vki.? Kocsi van és óvatosan vezetek,lassan már járni is csak bottal :)
 
Ehh. Sokkal nagyobb érdeklődésre számítottam egy ilyen kiállítás kapcsán. Sajna ha nem jön senki én is lemaradok róla :cry:
 
Rengetegen mennek ki. Én tudok vagy 20 embert. Sőt még magyar kiállító/árus is lesz. (nem akvarisztika)
 
Sziasztok!

Én Siófoki vagyok úgyhogy nekem sajna kiesik a keszthelyi útvonal. Sokszor vannak magyar kiállítók egyébként (viktoriaregia, aquadepo) akik persze inkább árulnak.
Akik magyarul szeretnének az eseményről többet tudni azok látogassanak át a másik kedvenc fórumomra, és ha regisztrálnak meg is tudják nézni. http://www.ro-bolt.info/forum/index.php

A mindenféle vegyes csevejben találjátok meg ami csak akkor látható ha a regisztráció megtörtént.

üdv

Aquanauta
 
Szia Nigro!

Tudod, hogy van ez, ezek a diszkoszosok ha valami korong alakút láthatnak akkor teljesen beindulnak, meg sem állnak Bécsig Prágáig, Interzoo-ig. :mrgreen:

üdv

Aquanauta
 
Kösz az infót. Néztem az akvaristát is és a diszkosz fórumot is ez ügyben, és egyiken sem volt még csak hely sem a témának. Megpróbálom a regisztrációt. Ha mellém nincs ember, akkor akár máshova is beszállnék Bpesti (vagy környéki) indulással.
 
Sziasztok!

AME-nél helyi csoport vezető vagyok, ezért tudom, hogy minden évben tehát idén is indítanak buszt, de már rég megtelt hetekkel ezelőtt.

üdv
 
Szia!

Ez az elment kategóriába tartozik nálam. Össze sem hasonlítható egy Duisburg-i vagy egy Nünbergi Interzoo-val. De aki már volt ilyen Exotica kiállításon az tudja miről szól. Egyébként ha már ajánlanom kellene akkor a Bécsújhelyit ajánlanám ami egyrészt nyáron van másrészt ami halas növényes téma van az minden kivétel nélkül eladó, míg itt inkább kiállító jellegű volt a dolog.

üdv

Aquanauta
 
Azért nagyobb durranásra számítottam.

Még jó hogy van egy természettudományi múzeum ahol az ember el tudja ütni az idejét :)
 
Érdekes volt de újdonságot vagy olyan igazán nagy flash-t nem láttam. Talán azért is mert időközben már itthon is elérhető sokminden ami most kint volt.
Ettől függetlenül egy sétát megért.

Viszont a falak nélkül az idei kiállítás sokkal világosabb levegősebb volt aminek kifejezetten örültem.
 
Back
Oldal tetejére