• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Érdekel Bucephalandra Indonéziából?

Friss hírek:
Cecska Tibivel közösen rendeltünk a lengyel sráctól, ma jött meg a csomag. Nagyon pirinkó növények, az Anubias nangi egy otromba dög mellettük.:D
Gyorsan felkötöztem őket és mentek is az aksiba. Pár kép most megy fel a flickr-re, majd linkelem.:yawn:
 
Nem tudom hogy másnak is feltűnt-e, de ezeknek a növényeknek elég vicces neve van. Az ökörfej és a férfi szerepel benne görögül, és valami olyasmit akar kifejezni, hogy a porzók marhaszarv alakúak. De ha szó szerint vesszük akkor a férfiasságuk ökörfejszerű :D

Bucephalandra_botanical_drawing.png
 
Bocsi,de ez nem az enyém,csak nem találtam neki jobb helyet.
A neten találtam,nem tudom,melyik fajta.
 
A nyáron épülő 64 literesembe mindenképpen szeretnék néhány ilyen szépséget. Nem egy mainstream növény az már biztos. Az ára elég horror. o_O
 
A nyáron épülő 64 literesembe mindenképpen szeretnék néhány ilyen szépséget. Nem egy mainstream növény az már biztos. Az ára elég horror. o_O

Én találtam egy srácot aki küldött rendszeresen Mo-ra nagyon jó áron,de az utolsó két szállítmányát nem engedték be az országba(gondolom van valami törvényi szabályozás az állatok növények behozatalára Ázsiából).úh már nem küld ide.azt mondta,hogy az én felelősségemre elküldi,de túl drága játéknak ítéltem így.úh csak óvatosan a rendelgetéssel.
 
Én találtam egy srácot aki küldött rendszeresen Mo-ra nagyon jó áron,de az utolsó két szállítmányát nem engedték be az országba(gondolom van valami törvényi szabályozás az állatok növények behozatalára Ázsiából).úh már nem küld ide.azt mondta,hogy az én felelősségemre elküldi,de túl drága játéknak ítéltem így.úh csak óvatosan a rendelgetéssel.

Szigoritas van az eu importra azsiabol novenyeknel
 
Back
Oldal tetejére