• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Enjoy the Silence

jegenye77

Főkertész
Akvárium:
60x30x30 Opti-white
Szűrés:
Tetra 800,ADA Bio Rio,Eheim Substrat Pro,Seachem Purigen
Világítás: Odyssea 2x24w

-nagynyomású co2
-uv sterilizáló
-chihiros doctor
-Dennerle Osmose Professional 190
-Jebao dosing pump DP-4

Talaj:
-Tropica Soil Powder
-Tropica Substrate

-vasfa
-seiryu kövek


Növények:
: Fissidens,Buce,Trident,Macloviana,Ranunculus Inundatus,Marsilea Crenata,Marsilea Hirsuta,
Micranthemum Montecarlo,
Eleocharis acicularis,
Alternanthera reineckii ´Mini´
Littorella uniflora



Tápozás:

ADA Green Brighty Step 1-2
24976281_347e0ea968fe505cf468e35bffc4c7d0_xl.jpg
24976279_8278c7bbd8c80807fb00feafd18997eb_xl.jpg
 
A nagyok vasfák, a kicsit red moor-ok?

Mert nekem nagyon elütő a két típusú fa színe és textúrája, nem biztos hogy keverném őket. :(
 
A nagyok vasfák, a kicsit red moor-ok?

Mert nekem nagyon elütő a két típusú fa színe és textúrája, nem biztos hogy keverném őket. :(
Igen.
Arra gondoltam ha fissidens van rajta akkor nem tűnik fel. És ezek már voltak használva és akkor nem ilyen világosak a víz alatt.
 
Szia! A lilyt látom, hogy üveg, de a szívócső miből készült? Esetleg kaphatnánk róla egy külön képet? Az elrendezés és az egyedi bútor nagyon pöpec, várom a folytatást!
 
Szia! A lilyt látom, hogy üveg, de a szívócső miből készült? Esetleg kaphatnánk róla egy külön képet? Az elrendezés és az egyedi bútor nagyon pöpec, várom a folytatást!
Volt egy üveg kifolyóm amit sikerült eltörnöm. Annak a mintájára készült savállóból ez.
 
Igen.
Arra gondoltam ha fissidens van rajta akkor nem tűnik fel. És ezek már voltak használva és akkor nem ilyen világosak a víz alatt.
Valóban sötétebbek lesznek, de a vasfa nem sötétül?o_O Egyébként így meg olyan, mint pár elefántcsont a kiszáradt oázisnál:)
 
Szia!

Lehet egy kérdésem? A tápadagolót a szűrő csövezésbe kötöd, vagy rosszul látszik, és az akváriumba viszed fel a csöveket? Ha valami módon a szűrőhöz kötötted, arról írnál, és mutatnál képet? Én is tervezem az adagolót, és nem tudom, hogy lehetne elkerülni, hogy az akváriumba kelljen "belógatni".

köszi szépen,
 
Szia!

Lehet egy kérdésem? A tápadagolót a szűrő csövezésbe kötöd, vagy rosszul látszik, és az akváriumba viszed fel a csöveket? Ha valami módon a szűrőhöz kötötted, arról írnál, és mutatnál képet? Én is tervezem az adagolót, és nem tudom, hogy lehetne elkerülni, hogy az akváriumba kelljen "belógatni".

köszi szépen,
Igen a szűrő csövébe lesz bekötve csak még nincs kész a csatlakozó. Savállóból lesz az is. Majd rakok fel képet róla.
 
Back
Oldal tetejére