• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Encyclopedia of Aquarium Plants

Nagyon hasznosnak tűnik, persze egy profi akvakertész lehet ezeket mind kisujjból kirázza de egy magamfajta kezdő nagyon sokat tanulhat belőle. Az lenne a legjobb ha egy mobil változat is lenne belőle mert a tapatalkon/ios en nem tudom megnyitni és útközben van a legtöbb időm tanulmányozni.
 
Azt kérdezném meg, hogy nem érdekelne mást is ez a könyv? Ahogy néztem az amazon.de-n 22 euro körül van. Ha összeállnánk többen, akkor a postaköltségen tudnánk spórolni. Én sajna nem tudok az amazon.de-rôl rendelni, de talán van valaki aki tud és neki is kéne ez a könyv. Tudom, hogy itt van PDF-ben de én azok közé tartozom akik szeretik a polcukon tudni és látni a könyveket, nem vagyok barátja az e-olvasóknak.:)
 
Azt kérdezném meg, hogy nem érdekelne mást is ez a könyv? Ahogy néztem az amazon.de-n 22 euro körül van. Ha összeállnánk többen, akkor a postaköltségen tudnánk spórolni. Én sajna nem tudok az amazon.de-rôl rendelni, de talán van valaki aki tud és neki is kéne ez a könyv. Tudom, hogy itt van PDF-ben de én azok közé tartozom akik szeretik a polcukon tudni és látni a könyveket, nem vagyok barátja az e-olvasóknak.:)
Segítene valaki, megtalálni PDF-ben? :)
 
Back
Oldal tetejére