• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Emarfish

És még fölöttetek, a 4 meg az 5. + gépház , szálóda stb. Én jobban ismerem azt a épületet(komplexumot), mint a ottani karbantartók.:ROFLMAO:
 
Újabb 1 hónap hallgatás után hoztam legalább egy képet. Látszik, hogy szépen burjánzik minden. Annyiféle növény van benne, hogy meg se próbálom mindet végigvenni.

A tripartitából hetente levágok egy jó adagot, szóval ha valaki tripartitára vágyna, azt mindig tudok adni. Az előtérben a sagittaria és társai brutál módon megnőttek, és terjeszkednek. A jobb oldali részen már az ösvényt is kezdik ellepni, úgyhogy valamikor majd rendet rakok ott. A fenti részt még mindig nem csináltam meg, de továbbra is tervezem :D.

Ecsetalgásodás helyenként előfordul, kábé a szűrőleállás óta, de nem terjed. Egy páncélosharcsa elhalálozott, de ez egyszeri esetnek tűnik.

Jó lenne beruházni egy erősebb szűrőbe, szerintem jót tenne neki. Nézegetem egy ideje, de 400 literre jó szűrőt venni azért komolyabb befektetés :whistle:. Mindennek ellenére elégedett vagyok vele.

VE7TjNIph8BJKqwIXlRqJgXtMuSJX-7LteGuRhiUdLua5pELPjyOor-yYZ5N1ZxCM8HCIZOP0rwbx1Q6g=w1916-h1020-no.jpg
 
Elég nagy nyesés volt errefelé, jövő héten igyekszem majd lőni egy képet. Ha minden igaz, felújítják az akvárium bútorát, nagyon kíváncsian várom. Beköltözött még 6 algázó géb.

Volt egy érdekes vendégem, elkezdett nőni egy ilyen:

DEmcbGaJrPSx2lkkpGuMd8DDXLpd8lcfjTlPraTp00bTwI9zIeHZv00Dk2wdD7tXhPvMwGb07ol0mjlnIU=w802-h1069-no.jpg

Egy ideig hagytam, mert kíváncsi voltam, mit akar. Aztán felnőtt a felszínig, de nem lett belőle semmi izgalmas, szóval lenyisszantottam. Valaki tudja esetleg mi ez?
 
Szia!
Ez a Sagi-subi (Sagittaria) indája, amit sajnos csak bizonyos időközönként (szökőévente egyszer) növeszt és szép virágokat hoz rajta.
Mit nem adnék érte, ha ez nálam is bekövetkezne. Szörnyű vagy, hogy levágtad. :)
 
Szia!
Ez a Sagi-subi (Sagittaria) indája, amit sajnos csak bizonyos időközönként (szökőévente egyszer) növeszt és szép virágokat hoz rajta.
Mit nem adnék érte, ha ez nálam is bekövetkezne. Szörnyű vagy, hogy levágtad. :)
Ó, igazán barbár vagyok :(. Hagytam neki időt, hogy kiteljesedjen, egy ideig szépen fejlődött, aztán elkezdett visszaesni, akkor meg inkább levágtam. Lehet még várni kellett volna. Most már legalább ezt is tudom, köszi :).
 
Az ott hátul valóban pogostemon erectus, ez a felfelé törekvő inda itt elöl volt a nyesés tárgya :)

Elnéztem!

Lövésem sincs, az mi lehet, első körben nem is víz alatti növénynek tűnik nekem. De akkor viszont derék dolog volt, hogy nőtt... kár, hogy levágtad :)

Szerk: Közben látom, a megoldás kulcsa @-Led- -nél volt! gratula.
 
Középen az a fénytörés (a Crypto levél csúcsánál) épp olyan, mint egy kis virágocska.
Szép lett volna nagyon, csak nem hagytál neki elég időt. Körbe is tekerhetted volna az akváriumban, mert nagyon hosszú lesz az inda és sok szép virágot hoz rajta.
Gondolom azóta már rákerestél. Nézz videót róla, hogy még rosszabbul érezd magad! (nehogy magadra vedd, csak ugratlak! :))
Felül már szépen alakult a bimbike. Ejj, ejj, mit tettél? :(

 

Attachments

  • sagflower.jpg
    sagflower.jpg
    88.5 KB · Megtekintések: 1
  • Sagittaria-subulata-flowers.jpg
    Sagittaria-subulata-flowers.jpg
    46.9 KB · Megtekintések: 1
Középen az a fénytörés (a Crypto levél csúcsánál) épp olyan, mint egy kis virágocska.
Szép lett volna nagyon, csak nem hagytál neki elég időt. Körbe is tekerhetted volna az akváriumban, mert nagyon hosszú lesz az inda és sok szép virágot hoz rajta.
Gondolom azóta már rákerestél. Nézz videót róla, hogy még rosszabbul érezd magad! (nehogy magadra vedd, csak ugratlak! :))
Felül már szépen alakult a bimbike. Ejj, ejj, mit tettél? :(

Igen, ez szinte biztos, hogy az volt. Hát legközelebb nem gyakom le az biztos :D
 
Back
Oldal tetejére