• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első növényesem

Szia
Lehet, hogy nem szólt hozzá senki, de 100an már megnézték a naplód.
Nekem a képekkel olyan problémám van, hogy nem hozza be, esetleg nem probálkoznál meg máshova feltenni(kephost,kepfeltoltes) vagy az indafoton nyitni magadnak egy albumot és oda feltenni a képeket?
Ezek után lehet, hogy tudok ötletet adni neked. ;)
Szerk: a képek azóta bejöttek :)
Pár paramétert tudnál írni az akváriumról?
Mekkora? milyen szűrés....ilyenek.
 
Kattintsatok arra a NévtelenX.jpg feliratra ami mellett egy zöld nyíl mutat egy ládába. Akkor megjelenik a kép!
 
Üzembehelyezés dátuma: 2010.05.10.
Típus: Édesvizi növényes
Méret: 80x35x40 112l
Szűrés: Eheim pofessionel 3 2071
Fűtés: Jager 100W
Világítás: 2x Dulux L 36W/865 6500K 09h-19h-ig
Aljzat: Aqua Medic Volcanit talajtáp + bazaltzúzalék
Háttér: házikészitésú
Vízcsere: heti 40%
Tápozás: Easy Carbo,Green Aqua micro+macro
Halak: Otocintus affinis, Hyphessobrycon amandae, Loricaria filamentosa, Ancistrus temminckii, Hemigrammus erythrozonus, Paracheirodon innesi,Neocaridina denticulata sinensis, Caridina japonica.
Növények: Hemianthus callitrichoides ''Cuba'',Vesicularia ferriei 'Weeping',Taxiphyllum barbieri,Hemianthus micranthemoides,Cryptocoryne wendtii, Nymphaea lotus,Bacopa caroliniana,Cladophora aegagropila,Fontinalis antipyretica,Riccia fluitans,Anubias barteri
Egyéb: Hetente vízcserénél 2ml Seachem Prime, 2,5ml Seachem Stability.
 
Mit tudtunk volna hozzászólni? Nem írtál semmit az akiról, csak betettél 4 képet. Növényeket sem tudtunk volna ajánlani mert egyik paraméterét sem tudtuk az akinak. Írtam neked PÜ-t, hogy kérlek egészítsd ki a naplódat a paraméterekkel, ez múlthét csütörtökön volt.
Balra előre: Bacopa australis. pogostemon helferi, echinodorus tenellus. Itt még tudsz nézelődni: http://www.greenaqua.hu/noveny.html?p=3
 
Szia Nazgul,

haláli az avatárod ;) Esetleg itt be is mutatkozhatnál.
Én egyből megtaláltam, hol tudom megnézni a képeket. Első próbálkozásnak nem rossz... olyan mint egy barlang bejárata ;)
Mikor indítottad? Csak mert az első néhány hétben, hónapban én totál lealgásodtam a képeiden viszont nem nagyon láttom olyan mértékűt mint amilyen nekem volt :lol:

Hogy kinek mi tetszik szubjektív... valószínűleg 6-an legalább 5 különböző ötlettel állnánk elő. Nézegess képeket, videókat és ha megfogott valami akkor szúrd be, vagy tedd be a linkjét és jó eséllyel lesznek itt olyanok akik meg tudják mondani hogy milyen növényről van szó és hogy mik az igényei.

Főbb irányelvek talán vannak (annyira nem hiszek bennük :mrgreen: ) de alapjában véve Neked kell eldöntened hogy mit szeretnél létrehozni... :angel:
 
Elszívtam egy cigit, ezalatt meg bírtam tekinteni az akid felső két centijét.
Bocsi, nincs türelmem hozzá.... :yawn:
 
Nálam kb 2másodperc alatt betöltődnek a képek,de legközelebb keresek valami másik oldalt.
 
Back
Oldal tetejére