• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első naplóm

Szóval az újrakezdés:
Talaj: homok a törpesügerek miatt
Dekoráció: sima sziklák
Növények:jávai moha @Luigi13 jóvoltából
Világítás :840 lm led
Szűrés :380 lph
És az aki:30x40x20 fekete ragasztás

Tapatalkkal küldve az én C1905 eszközömről
 
Segítségül a képbeillesztéshez: Itt lent, ahova írod a hozzászólást, annak a menüsorában van egy "Kép" gomb (hegyek napocska:D, a :) mellett). Arra kattintva felugrik egy ablak, ahova a másolt linket beillesztheted, majd az Insert gombbal beágyazod a hozzászólásodba. A képfeltöltő oldalon a feltöltött kép utolsó linkjét másold!
Vagy ha már van jogosultságod, akkor jobbra lent, a "Válasz erre" gomb mellett láthatóvá válik egy "Fájl feltöltése" gomb, ami közvetlen a gépről tölt fel.;) Remélem így már menni fog!
 
Sziasztok!tegnap nekiugrottam az akvának és volt egy kis rendezés lövöm a képeket

Tapatalkkal küldve az én X5max_PRO eszközömről
 
Ez még az opálos
1b239cf9cb6ce03067b34c7e75251ddc.jpg


Tapatalkkal küldve az én X5max_PRO eszközömről
 
És másnap:
35d6317c589b5e3b952dc932f5f9d8e6.jpg
bocsi a minőségért nincs itthon a fényképező

Tapatalkkal küldve az én X5max_PRO eszközömről
 
Ma jön haza a fényképező,remélem tudok csinálni majd rendes képet

Tapatalkkal küldve az én X5max_PRO eszközömről
 
Arra értettem, hogy ködöl a vized még és ilyen hamar nem szoktunk beletenni még élőlényt! Legalább 2 hetet szoktunk várni vele!De ha valamit benéztem , akkor elnézést kérek!
 
Ez egy 1 éves akvárium csak átrendeztem ,meg betettem egy ágat:) ,a másik meg hogy a telefonom kamerája poros,de hamarosan itthon lesz a fényképezőm .az első képen még nem volt benne a hal mikor még fel volt kavarodva az aljzat

Tapatalkkal küldve az én X5max_PRO eszközömről
 
Back
Oldal tetejére