• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

De ez akkor most egy kinek mi a szakmája topic? A hobbikról nem írtok? A család-szakma-akvakertészet háromszögön kívül csak van még valami más is. Vagy ne rohanjak ennyire előre? :)
ezen a fórumon a hobbi félig meddig le van fedve :)
Nekem hobbim még a kirándulás, természetfotózás (amatőr szinten, amatőr géppel), meg mindenféle lakásfelújításos meló is (de mivel itt profik is megfordulnak inkább hallgatok).
 
búbos kemence is megy? Ha nem, még kapsz 2-3 évet hogy megtanuld. Hosszú távú tervemben szerepel, hogy lesz olyanom ;)
:LOL:
Nem ..sajnos azt még nem próbáltam.De mint sok mindenhez az életben ehhez is gyakorlat kellene.Kemencéhez és cserépkályhához nem volt még szerencsém.Bár lehet jó lenne ráállni.Egy ismerősöm most csináltatott másfél milkáért egy cserépkályhát(anyagosan) ,és hát volt némi hiba benne .Vita volt a végén ,a fugázást már a gazda fejezte be ,mert nem engedték vissza a szakit.Ugyan külön szakma ,de jó lenne megtanulni.Egyet kellene csak látnom ,hogy-miként utána menne.;)
Lehet lenézem Jutubról ott ugyis minden fenn van:ROFLMAO::D
 
:LOL:
Nem ..sajnos azt még nem próbáltam.De mint sok mindenhez az életben ehhez is gyakorlat kellene.Kemencéhez és cserépkályhához nem volt még szerencsém.Bár lehet jó lenne ráállni.Egy ismerősöm most csináltatott másfél milkáért egy cserépkályhát(anyagosan) ,és hát volt némi hiba benne .Vita volt a végén ,a fugázást már a gazda fejezte be ,mert nem engedték vissza a szakit.Ugyan külön szakma ,de jó lenne megtanulni.Egyet kellene ssak látnom ,hogy-miként utána menne.;)
Lehet lenézem Jutubról ott ugyis minden fenn van:ROFLMAO::D
jaja, már én is szemezgettem neten hogy készül. Már mindenféle vegyes megvalósítást is nézegettem ami egyesítené a búbos kemence és olasz pizzakészítő kemencét. De még van időm mire eljutok oda hogy kemencém legyen.
Majd visszatérünk a témára néhány év múlva ;)
 
De ez akkor most egy kinek mi a szakmája topic? A hobbikról nem írtok? A család-szakma-akvakertészet háromszögön kívül csak van még valami más is. Vagy ne rohanjak ennyire előre? :)
Nagyjából már leírták az elöttem szólók, hogy a hobby nagyjából lefedve. Ha minden jól megy lesz egy új "hobbym", játékvezető leszek, de addig még valahogy túl kell élnem a vizsgameccseket :D
 
Nagyjából már leírták az elöttem szólók, hogy a hobby nagyjából lefedve. Ha minden jól megy lesz egy új "hobbym", játékvezető leszek, de addig még valahogy túl kell élnem a vizsgameccseket :D
annyira jó ítéleteket hozol, hogy veszélyben érzed magad?
 
Innen már csak egy lépés valami más, amiben valóban kamatoztatni tudod a benned szunnyadó erőt Luke! :)
Én nagy részben USA piacra dolgoztam, pont az itthoni viszonyok miatt, de ott sem sikerült maradéktalanul kiteljesedni.
Voltak sikeres pillanatok és projektek és a mai napig megkeresnek még, de igazi kreatív átütő siker elmaradt amiben jól éreztem volna magam és ami inspirált volna még jobb alkotásokra.

ilyen ez. én nagyjából kizárólag németeknek dolgozom, meg rajtuk kereszül leginkább a HPnak. na ott aztán van corporate bullshit. :)
 
ha már hobbi... kövezzetek meg de nem szeretem a focit, de ebbe ne menjünk bele.
Inkább NHL-t bambulok ha épp úgy alakul.

na most fogok zavargásokat kirobbantani, de értelmes ember azt nem szereti :) 90 perc fetrengés. főleg ha megnézel egy NHL meccset. [én is NHL rajongó:)]
 
Különben is, 22 ember folyamatosan kerget egy labdát és egymás elől veszik el. Miért nem adnak mindegyiknek egyet?
még ha kergetné, de a meccs nagy részében sétálnak. De részemről még nem is ez a nemszeretem legnagyobb tárgya, hanem a pénzek amik ott forognak, meg a drukkerek amiket művelnek.
foci és vallás nélkül világbéke lehetne :D
 
Back
Oldal tetejére