1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Eldobható co2 palack + közdarab

Kategória: 'Szén-Dioxid (CO2)', témanyitó: Román Péter, téma nyitása: Jan 8, 2014.

1. Román Péter
    Épp nem fórumozik ...

Román Péter Kertész szaki

Tag:
    Szept 15, 2013
    Kedvelik:
    114
    Hely:
    Oroszlány
    Sziasztok!

Azért írok ide mert nem találtam választ a kérdésemre.
    Van egy 95g Tropica szettem elég hamar ki fogyott a palac, ezért gondoltam veszek egy 500 g-os palackot.
    Viszont ennek nem olyan a menete mint a Tropicasnak!
    Ennek G 1/8 menete van ami sima 1/8 csőmenetet jelent! A Tropicasét sehol nem találom!
    Esetleg valaki tudja, hogy milyen menet van a palackon? Amit vettem 500 g-os palack annak van egy szelep a tetején gondolom a reduktornak azt kéne be nyomnia, de a 95 g-oson viszont csak egy vékony réteg van amit a reduktor szút át!
    Hogyan tudnám a reduktort és a palackot össze szerelni? Tudom közdarabbal! De milyennel és hogyan?
    Beszéltem ma a Ga-val, elvileg nekik van egy Denerlés közdarabjuk valaki használt már ilyet?
    Ki mit mond???

Köszi előre is mindenkinek!

2. kopikon156
    Épp nem fórumozik ...

kopikon156 VIP kertész

Tag:
    Márc 16, 2012
    Kedvelik:
    1,021
    Hely:
    Budapest XI.ker. Őrmező kizurimre@gmail.com
    Nincs a környékeden egy víz,gáz...szerelvénybolt? Én meglátogatnám palackostól, reduktorostól;)
    Ha nincs is nekik, legalább megmondják, hogy milyen a menet vagy akár egy esztergályos csinál kb.2-300-ért egyet

3. Román Péter
    Épp nem fórumozik ...

Román Péter Kertész szaki

Tag:
    Szept 15, 2013
    Kedvelik:
    114
    Hely:
    Oroszlány
    Van itt a közelbe oda tartok lassan... csak mondom hátha valaki járt már ilyen cipőbe! ;)

4. Evil79

Evil79 Tapasztalt kertész

Tag:
    Nov 17, 2016
    Kedvelik:
    37
    Hely:
    Tiszavasvári
    Szia! Régi a poszt tudom, de kiváncsi lennék a megoldásra. Közdarabot csináltattál? Hasonló cipőben járok jelenleg én is.

Aktuális oldal megosztása