• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egyéb kérdések, kérések (lezárt)

Status
Not open for further replies.

n_gery

Új regisztrált
Re: Mérsékelt árú üveg termékek

Nem emlékszem, hogy láttam volna valamelyik boltban Dennerle termékeket. Esetleg nem tervezitek, hogy azokat is forgalmazzátok? Nagyon igényesnek tűnt amit eddig láttam ismerősnél.
 
Bocsi Luna!
Azért tettem oda, mert az aukciós link moderálva-en nézegetve az is mérsékelt árú üvegterméknek tűnt. :D
 
Sziasztok!

A kotyvasztók nevében kérdezném, hogy trace elements mix nem lesz a porok között?
Köszi: Zigur
 
Zigur, a HEEDTA kelátokkal szerelt trace elements mix csakis folyékony formában létezik a piacon. Az a trace por, amit többek között angliából is meg lehet rendelni rosszabb minőségű, instabilabb EDTA kelátokat tartalmaz. A Green Aqua Micro táppal jársz a legjobban, mind anyagilag, mind pedig minőségileg.
 
Csak 1 kérdésem van mikor bővül a világítás választék az üzletben?Mert épp 1 termék van ami többa 0-ánál és jó termék de szerintem kevés. (Jegyzem+ a világítás választék mindenütt szegényes, minden boltban :S ) Köszönöm a választ ...sikert az üzlethez.. :)
 
lacee13 said:
Csak 1 kérdésem van mikor bővül a világítás választék az üzletben?Mert épp 1 termék van ami többa 0-ánál és jó termék de szerintem kevés. (Jegyzem+ a világítás választék mindenütt szegényes, minden boltban :S ) Köszönöm a választ ...sikert az üzlethez.. :)

szia,
szerintem a napokban kibővítjük a rendelhető termékekkel. Eddig csak raktáron lévő termékeket tettünk fel (ezalól egyedül a co2 palacok voltak kivételek). A legtöbb magyar webshop is csak rendelésre hozza ezeket így ész nelkül fel van töltve minden.

Próbálunk több népszerű terméket is felvinni, de ezek valószínűleg a brand kategóriából jönnek majd. Többet most még nem árulnék el.

Esetleg abban segíthetnél hogy milyen méretű fényforrást keresel. Ha gondolod küld el privátba.

köszi,
Viktor
 
Arizona said:
Nem lesz valamikor a terméklistán tebang levél?

Arizona, bocsi korábban beleírtam a hozzászólásodba.... tehát:

Következő rendelésél mindenképp hozzácsapjuk a szállítmányhoz. Mert alap egy garnis akiba.
 
CO2 csőből csak ADA-t tudtok szerezni?
Mert ha a szilikon tényleg átengedhet 40%-ot is, akkor az elég pazarlás, bár nem palackról nyomom, de a 1k/1m ár elég húzós(nak tűnik).
Palacknál talán tényleg kézzelfogható a vele megspórolt pénz.
 
Szinte lehetetlen teljesen áttetsző CO2 csövet találni. Ami van, még az ADA-nál is drágább. ;)
 
Croissant said:
CO2 csőből csak ADA-t tudtok szerezni?
Mert ha a szilikon tényleg átengedhet 40%-ot is, akkor az elég pazarlás, bár nem palackról nyomom, de a 1k/1m ár elég húzós(nak tűnik).
Palacknál talán tényleg kézzelfogható a vele megspórolt pénz.

Szia Croissant

Miért is nem jó neked az ADA Co2 cső?

1. Nem szilikonból van annak ellenére, hogy átlátszó. Tökéletes minőség, nincs eresztés.
2. Ennek az ára igen kedvező, annak ellenére, hogy ADA termék. Nézd csak meg, hogy máshol mennyibe kerül a Co2 cső.
 
Croissant said:
Nem néztem máshol, ez volt a hiba. De minek is nézném a Green Aqua-n kívül :cool:

Ez is egy olyan kiegészítő volt amit korábban lehetetlen volt beszerezni. Nekem pl. Angliabol kellett rendelnem. El tudom képzelni, hogy a helyzet még mindig valtozatlan. De amennyiben találunk jobb forrást erre természetesen felvesszük majd a kínálatba.
 
Croissant said:
Mikor küldjem el a rendelést, ha azt szeretném, h keddnél előbb ne érjen ide?

a normál atfutása sajnos ilyen. szóval ha hetfőn delelőtt fel tudjuk dolgozni a futár akkor is csak kedden viszi ki leghamarabb.
 
Tökéletes időzítés, most vettem át a csomagot, ahogy szerettem volna, kedden délelőtt. Egyben ideért minden.

P1170304.JPG
 
Helyzetjelentés: semmivel nem tudom működésre bírni a diffúzort.
Se az élesztős CO2 palackommal (ezt még lenyelem), de légpumpával vagy tüdővel sem. Egy árva bubi sem jött ki belőle, csak szép lassan csordogál bele a víz. Ilyenkor mi van?

Update: befelé simán tudok bubikat szívni, mivel ugye van egy kis víz benne. Ez egyre furcsább. Létezik az, hogy fordítva került bele a kerámia? :S
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére