• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Szombaton benézünk hozzátok a párommal, pár cuccért és jótanácsért, és persze megcsodálni az akikat. :)
E. Tenellus, Valisneria, gömbmoha, karácsonymoha szokott lenni készleten vagy rendelni kell előre? Meg szeretnék egy követ amire szépen rá tudnám kötözni az anubiasomat. Valamint szükségem lenne még pár víztesztre és micro-macro-carbo kombóra is.
Ezeket is kell foglalni vagy ezek mindíg vannak?
Előre is köszönöm a segítséget :)

Ex szinte mindig van. Tegnap jott Tropica is. :)
 
Hali !
Érdeklődnék ,hogy van e nálatok az üzletben kék algázó géb?

Nincs. Általában csak a szokásos gébet hozzuk. Volt már másik fajta, de 1 nap alatt elmásztak az aksiból. Ők jobban szerettek szárazon dekkolni mint akiban. Azóta sem hoztuk. Szal figyelni kell nem mindegyik nyugis fajta.
 
Helló !Itt is próbálkozom Nigrót nem lehet elérni vagy csak nekem nem sikerül.
Nigrooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ATI lámpáról vmi. biztatót azon kívül,hogy hajrá !? :)
 
Hehe. Nem vesztem el. :)
Egyelőre visszahoztam, majd gyere be érte. Hamarosan kapjuk az ajánlatot a kijelző pixelhiba javításra. Addig sztem használd így.
 
srácok, mivel én lettem a fejér megyei disztri bútor, el tudnátok tenni holnapra nekem egy marsilea, egy lilaeopsis brasiliensis és két elatine GA zselést?
aztán persze lehet, hogy még később jelentkeznek plusz cuccokért a függők :)

edit: lilaeopsis csak akkor, ha nincs elatine
 
Utoljára módosított:
Köszönet! Megjött az utánam postázott csipesz!! :D
Menten felszedem a parvulát és újraültetem! - Na jó, azt azért talán nem...
- Már nem tudom, melyikőtök postázta, továbbítsatok a köszönetet, ha nem olvassa a bejegyzést.
 
Utoljára módosított:
Kösz a választ Nigro !
Örülök,hogy nem vesztél el :) :) :)
Az árajánlatot nem igazán értem az ATI-ra ,2 év garancia jár hozzá,novemberben lesz 2 éves a lámpa.Viktorral ezt beszéltük is.
Elhozni nem tudom,mert 600 Km-re vagyok plusz 400 Km-t már autóztam a lámpa miatt :( Most az ideiglenes megoldás marad.
Kérlek,hogy az importőrnek mond el amit itt írtam és ha bármi fejlemény van légyszíves küldj részemre privát üzenetet.
Addig is köszönöm !!!
 
Sziasztok!

A héten meddig lehet még Tropica növényt rendelni, hogy jövőhétre meghozzák?
 
Sziasztok!
Elérte az 1 éves kor a quad lámpám, így vettem 2 új csövet hozzá. Viszont nem lehet kiszedni belőle a csövet anélkül hogy a cső tartó clips eltörne. Meg van keményedve. Pedig nagyon óvatosan próbáltam kiszedni és minda 2 eltörött. A másik csövet inkább ki se vettem. Kérdésem, hogy találkoztatok már ezzel a problémával, illetve tartotok-e hozzá valamilyen clips-et amivel pótolni tudnám az eltörötteket?
 
Sziasztok,
Nézegetem az eheim szűrőket, egy esetleges upgrade miatt. (ex700-asom van) viszont azt nézem, hogy még a kicsi 2071-es is 16/22-es csővel rendelkezik és a vödör mérete is ugyan akkora az összesnek, csak a magasságuk változik. Elírás vagy így van? Mert ebben az esetben még az üveg cuccaimat is cserélni kéne, ami nem occó :(
 
Sziasztok,
Nézegetem az eheim szűrőket, egy esetleges upgrade miatt. (ex700-asom van) viszont azt nézem, hogy még a kicsi 2071-es is 16/22-es csővel rendelkezik és a vödör mérete is ugyan akkora az összesnek, csak a magasságuk változik. Elírás vagy így van? Mert ebben az esetben még az üveg cuccaimat is cserélni kéne, ami nem occó :(
Leszűkíted és akkor nem kell cserélni.
 
@Maci kollega jól mondja :) Egy 2071-es esetén nem teljesen indokolt a 17-es csövezés. Szűkítés és mehet. Ha nem akarsz rá költeni akkor csak egymásba gyógyítod a két szűrőcsövet.
 
Leszűkíted és akkor nem kell cserélni.
Mondjuk ez jogos, viszont még egy kérdésem felmerült. Hogy a vödörméretük elvileg ugyan akkora, de a szűrőtérfogata az ex700-nak nem nagyobb? tekintve, hogy abban 4 kosár van az eheimben meg csak 2. Az eheim adatlapján 3 litert ír, sokallom 2 rekeszbe.

Ha nem akarsz rá költeni akkor csak egymásba gyógyítod a két szűrőcsövet.
Ez jó, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy mit kéne tennem (y)
Gondolom a tényleges teljesítménye egy eheimnek közelebb áll a megadott értékhez, mint a tetrának. Jól gondolom?
 
Back
Oldal tetejére