• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Folyamatban van a dolog. Válaszra várunk. Nincs benne a részegység a nagyker listában. Ezért lassabb az infó.
Reméljük a gyártóval való egyeztetést követően holnapra okosabbak leszünk.
Köszi Viktor, a GA csapatában nem lehet csalódni :)
 
Sziasztok!
Már egy éve bújom napi szinten a weboldalatokat, de ez csak most tűnt fel... Az a csoda virágos olló saját forgalmazás (volt egykor)? :love:

header-tools.jpg
 
Mikor áll helyre a rend nálatok kb?
Aljas hátsó szándéktól vezérelve kérdezem, azt reméltem a január másodikán rendelt alkatrészek ma már a futárcégnél lesznek... :)
 
Mikor áll helyre a rend nálatok kb?
Aljas hátsó szándéktól vezérelve kérdezem, azt reméltem a január másodikán rendelt alkatrészek ma már a futárcégnél lesznek... :)

Az elmúlt 2 napban ha jól nézem 200 rendelés kiment, de még ennyi van sorban. Megteszed, hogy eldobod nekem privátban a rendelés számot? Ránéznék mizu.
Termékekből még mindig nagy részben a múlt évi készleteinkből táplálkozunk. A beszállítóink a napokban kezdik ránk ömleszteni az első rendelések eredményét. Lehet valami készlethiány volt a terméken. Kérlek írj és megnézem gyorsan.
 
Én akkor szerencsés voltam. Vasárnap rendeltem, ma megkaptam! [emoji4]
Köszi GA, Köszi srácok! [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Az elmúlt 2 napban ha jól nézem 200 rendelés kiment, de még ennyi van sorban. Megteszed, hogy eldobod nekem privátban a rendelés számot? Ránéznék mizu.
Termékekből még mindig nagy részben a múlt évi készleteinkből táplálkozunk. A beszállítóink a napokban kezdik ránk ömleszteni az első rendelések eredményét. Lehet valami készlethiány volt a terméken. Kérlek írj és megnézem gyorsan.

Oksa. Beérek melóhelyre írok.
Nem hajt a tatár csak kíváncsi vagyok mikor tudom összerakni a szűrőt. :)
 
Sziasztok!
Két rendelésem iránt érdeklődnék, hogy kb mikorra várható?

100032208 2017. 12. 27. Horváth Tibor
100032140 2017. 12. 22. Horváth Tibor

"Régebben" Kaptam egy mailt, hogy 10.-e lenne a várható szállítás, de lejebb olvasva láttam, hogy 1-2 napot csúszhat.
Csak azért érdeklődök, hogy kb mikor :)

És 27.-ei rendelésemben megjegyzésbe írtam, hogy mind a két rendelésemet melyik címre szeretném!Ez teljesíthető?

Üdv:Tibi
 
Sziasztok!
Postáztok mostanában növényeket? Kaptok róla visszajelzést?
Rendelnék zselés növényt, de csak akkor, ha van esély arra, hogy épen ideér. (https://www.greenaqua.hu/hu/tropica-rotala-vietnam-hra-tc-zseles.html, https://www.greenaqua.hu/hu/ga-micranthemum-sp-monte-carlo.html)

Viszonylag melegek vannak. Nincs brutál fagy. Talán idén télen 1 vagy 2 eset volt amikor 1-1 növény nehezebben viselte. De úgy rémlik mindkettő külföldi rendelés volt. Mindez kb 1000+ rendelésből.
De azért figyeld mindig az előrejelzést rendelésnél az a biztos.
 
Back
Oldal tetejére