• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Bacopák, Microsorumok, garnélák mellé (dennerli, taiwan, természetesen nem egy akvában :D ) milyen tápgolyót ajánlanátok?
 
Szerintem az Easy Life táprudacskái a legjobban kezelhetőek.
JBL meg Seachem golyók túl nagyok, nem praktikus a kialakításuk.
 
Sziasztok!

Érdeklődök, hogy fa gyökereket fogok-e találni Nálatok, ha kb 3 hét múlva megyek hozzátok.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv
 
Sziasztok!

Érdeklődök, hogy fa gyökereket fogok-e találni Nálatok, ha kb 3 hét múlva megyek hozzátok.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv

Nem látunk a jövőbe :) valamennyi biztos le, de pontosat csak akkor tudunk mondani
 
Sziasztok!

Leadtam egy rendélést tegnap a webshopban, ma kaptam egy mailt hogy csak 22.-én kerül postázásra a csomag. (#100028733) Csak szeretném megkérdezni mi az ami miatt késik (gondolom nincs raktáron), mert ha nem fontos a tétel akkor "törölhetjük" belőle.

Köszönöm :)
 
Sziasztok!

Leadtam egy rendélést tegnap a webshopban, ma kaptam egy mailt hogy csak 22.-én kerül postázásra a csomag. (#100028733) Csak szeretném megkérdezni mi az ami miatt késik (gondolom nincs raktáron), mert ha nem fontos a tétel akkor "törölhetjük" belőle.

Köszönöm :)

Szerintem Riccardia most nincs. Jövőhét elején jöhet. De írj a központi email címünkre, vagy csörögj be a boltba kérlek.
A fórumon nem tudunk támogatást adni a rendelésekhez. Köszi a megértést. (y)
 
Sziasztok!
Milyen ollót ajánlotok egy 60x30x36-os akváriumba monte carlo nyírásához? Persze nem horror áron!!:):):)
Előre is köszi!
 
Back
Oldal tetejére